Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Etkezes utan egy oraval 6,4...

Etkezes utan egy oraval 6,4 ertek?

Figyelt kérdés

7 ora korul vacsoraztam.


A vacsora az alatti volt:


100g kenyer amelynek a cukortartalma 6.4g volt, rost 6,7g.

A kenyeret humuszkremmel kentem meg. A tetejere raktam mangalica kolbasz karikat, zoldhagymat es vegan reszelt sajtot.


Csinaltam hozza salatat:1 paradicsom, teptem hozza salatat es vagtam lilakaposztat. Sztem volt 200g. Ontottem meg hozza halolajat egy picit.


Vartam 1 orat majd teszteltem. 6,4 volt az ertek. Kicsit megijedtem.


Ilyen nem tul cukorbomba kajahoz nem sok a 6.4es ertek egy ora elteltevel?


2020. júl. 7. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A kenyér szénhidrát tartalmát nézd, az nem hoszem, hogy 100 g-nál csak 6, 4 lett volna. A szénhidrát nyomja fel a cukrot. Egyébként az sem mindegy, mennyiről ment fel.
2020. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kenyer szenhidrst tartalma osszesen 44g. 6,3g* cukor 6,7g rost, a tobbi gondolom kemenyito lesz.


Ezt szoktam venni:


[link]

2020. júl. 7. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok, szénhidrátot kell nézni, az viszi fel a cukrot, aszénhidrátban már benne van a cukor is. Nekem azámolnom kell a szénhidrátot. Szóval nem lightos kaját ettél a kenyér miatt. Egyébként teljesen jó a cukrod.
2020. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!