Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízak, hiába eszek...

Hogyan hízak, hiába eszek 1dkg nem jön rám?

Figyelt kérdés

160cm magas 41kg vagyok. Elől hátul lapos, nagyon vékony,bordáim is eléggé kilátszanak.

Engem már nagyon idegesít, már mások is anoreksziásnak titulálnak, pedig nem vagyok az. Kb 10kilót szeretnék felszedni.

Esetleg valakinek ötlete.



2020. júl. 15. 19:40
 1/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy jó (nagy dózisú) probiotikumot rendszeresítened az életedben, mert a testalkat azon is múlhat, hogy milyen a bélflórád.
2020. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges, változatos étrend, nagyobb adagok.
2020. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne
2020. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel eleget, B-vitaminok, hozzá esetleg Béres-csepp vagy hasonló készítmény segíthet. Egyél elég fehérjét, legalább 60 grammot (ez kb. 24-30 dkg húsnak felel meg). Egyél rendszeresen, kiadósan, változatosan, lehetőleg nyugodt körülmények között, naponta többször. Erősítő edzés sem ártana, hátha sikerül felszedned egy kis izmot is. Menj ki a friss levegőre minden nap, ha eddig nem tetted.

Ha van valami emésztési problémád, ami ételintoleranciára utal (pl. hasmenés, hasfájás, puffadás), menj el kivizsgálásra.

2020. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az 1.-tők kérdezném. Melyik prbioikumot lenne érdemes szedni?
2020. júl. 17. 07:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vérvételre, vérszegénység is állhat a háttérben, vagy a pajzsmirigyeddel is lehet gond.
2020. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Erős probiotikum az, amiben legalább 20-30 milliárd baktériumpajtás van egy adagban és lehetőleg többféle törzsből. Jelenlegi ismereteim szerint ilyenek a NOW Probiotic-10, a Yiya LGG pl. Ha komolyan veszed a bélflóra helyreállítást, akkor érdemes csökkenteni a cukorfogyasztást, a nyers tejtermékeket, illetve a fehér lisztet is, mert ezek ellentétes hatásúak.
2020. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!