Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan/Mit egyek rendesen...

Hogyan/Mit egyek rendesen fogyózás közben? (nem csak salit és minél kevesebbet, bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Ahányszor próbáltam fogyni, nem igazán ment, csak akkor ha koplaltam. Ez működött pár évig, ettem amit akartam (nem akartam kizárni dolgokat az étrendemből) mindenből keveset és 1-2 naponta 1szer. Mostanában híztam, és odáig jutottam, hogy sokáig nem eszem aztán rám jön, hogy zabálni akarok, túl sokat eszem (vagyis eszek egy másoknak normál adagot ami nekem már sok) és ha nem is jön vissza akkor is hányingerem van..

174 cm magas vagyok, 59 kg-ra szeretnék lemenni. Most 64-68 között ingadozom, 3 éve 80+ voltam. Ötlet, mielőtt elszúrom magam?

20/L



2018. szept. 15. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz, kérd meg, hogy kezdődő evészavar miatt utaljon dietetikushoz, és együtt készítsetek egy étrendtervet.
2018. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi van? 1-2 naponta eszel, kisebb étkezéseket, mint más ember, aki többször eszik és híztál így? Ez elég fura, viszont az is, hogy betegre akarod zabálni magad. Miért nem tudsz normálisan élni? Ha kiéhezel, egyél gyakrabban s olyat, amiből nem zabálod túl magad, vannak ám ételek, amikből nem szoktuk túlenni magunkat...

Vagy nem eszel túl sokat, csak a hosszútávkoplaló szervezetednek rossz? Akkor is inkább jó étrend s több étkezés kellene, de nem volt teljesen világos, mennyit eszel és tényleg 1-2 naponta-e...

2018. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
többnyire egy nap eszem egy gyümölcsöt vagy ha kihagyom akkor 2 nap után eszem egy szendvicset és ennyi.. Ez megy 1-2 hétig, aztán ha eszem egy rendeset attól rosszul vagyok
2018. szept. 17. 16:20
 4/5 A kérdező kommentje:
ha nem eszem semmit előfordul, hogy elájulok a vércukor miatt. De így sem akarok sokat enni, mert minden kaja után kövérebbnek érzem magam, sokszor kihányom
2018. szept. 17. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor nagyon sürgősen menjél orvoshoz a testképzavarod miatt. Komolyan. Egy dietetikussal rendbe tudnátok rakni az étrended, és akkor nem csont+bőr+zsír lennél, hanem akár csinos, formás alkatod is kialakulhatna (ahhoz kell legalább egy kevés izom, de ahhoz meg normálisan kell étkezni). Ha így folytatod, nagyon ronda leszel, még rondább, mint egy hájpacni, szóval szenvedsz, és nem is lesz jó az eredmény.

2018. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!