Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék én is normálisan...

Szeretnék én is normálisan enni, mint mások. Nem akarok folyton a kajára gondolni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél évig fogyóztam,le is adtam 15 kilót. De aztán elkezdtem zabálni,mindent ami hízlal. Utána volt,hogy nem ettem napokig,aztán megint mindent. Minden falat ételnél arra gondolok,hogy ezt nem kéne,de aztán mégis megeszem. Ha éppen koplalok csak a kaján jár az eszem. Olyan elegem van ebből,de nemtudom,hogy mit csináljak. Egyszerűen nincs olyan,hogy arany középút. Próbáltam,de mindig jól bezabáltam. Úgy szeretnék normálisan enni,de nem megy. Mit tehetnék?
2010. aug. 3. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
pszichológus és kezdj sportolni valamit
2010. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beleestél abba tipikus csapdába, amiben az amerikai kövér emberek 90%-a szenved, hogy a boldogságot váltja ki az evés közben termelődő endorfin, ezért az evés lesz a boldogságforrás és nem más, az életben történő dolgok. Szerintem nincs barátod sem és nincs olyan baráti társaságod, akikkel foglalkozhatnál. A rossz hír, hogy ha nem hagyod abba, ez csak rosszabb lesz.Keresned kéne valami örömforrást, ami kikapcsol és feltölt, akármit.És kellene egy ételfogyasztási váltás is. No cukor és kerüld a fehér lisztes dolgokat is, mert ezek hirtelen emelik meg a vércukorszintet és utána még jobban kívánod a kaját. Egyél teljes kiőrlésű dolgokat helyette.És napi legalább egyszeri legalább 10 perces mozgás.
2010. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Férjem van és gyerekem. Fél évig rendesen betartottam a diétát,ahogy irtad.És sportoltam is. Nem tudom mi legyen...
2010. aug. 3. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg az a baj, hogy annyira akarod az egészet, hogy bűntudatot csinálsz magadnak, ha eszel. Inkább csak lépésenként haladj előre. Étrendváltás, mozgás.
2010. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!