Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki próbálta a Norbi update-...

Aki próbálta a Norbi update- ételeket stb-t..... annak mennyire vált be? Vagy mennyire volt hatásos?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú tavon tönkreteszi az emesztorendszert, mert rengeteg adalékanyag, szója és edesito van a termékekben...1-1 alkalommal oké, de életvitelszerűen egyáltalán nem ajánlott..
2020. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a joghurtja ami jó.

Inkább vegyél Szafi free meg Dia wellness cuccokat, ár/érték arányban meg ízben is jobbak!

2020. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kajákat nem tudom, de én párszor vettem sütiket, na azok ehetetlenül rosszak voltak, pedig párat kipróbáltam, hátha...
2020. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem Norbizok, de párszor volt, hogy kisebb boltokban csak az volt, vagy Norbis pékség volt a közelben. Amennyi adalékanyag ezekben van, csoda hogy egyáltalán élelmiszernek számít. Pedig egyáltalán nem vagyok úgy rápörögve az adalékanyag témára, a "szemét" kajákat is simán megeszem, de a Norbi az még nekem is túlzás, nem mertem megenni egyik termékét sem. :D
2020. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 1. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az összetevőket szerintem is. Annyira lenyomják bennük a szénhidrát tartalmat, hogy sokszor egy csomó zsír kerül pl bele és akkor a többi adalékanyagról ne is beszéljünk. Ha egészségesebb akarsz lenni, akkor sima rizs helyett barna, vagy basmati, tésztából, lisztből teljes kiőrlésű, esetleg kuszkusz, bulgur, köles (ha szereted). Ne vegyél hozzáadott cukrot tartalmazó termékeket (akár chipsben, mindenben van, ha megnézed)
2020. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!