Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám visszaszoktatni...

Hogyan tudnám visszaszoktatni magam az átlag tápanyag bevitelhez?

Figyelt kérdés

2 bélműtétem volt 5 nap szünettel.

Mindkét műtétemnél egy hétig nem ehettem,vénán keresztül tápszerrel és infúzióval adták belém a tápanyagot.

A dietetikus megmondta mit ehetek és mit nem. 2 hete engedtek ki a kórházból,de még mindig nem tudom elérni az 1500-2000 kalóriát,ami egy felnőttnek lenne az átlag bevitele.

Példa: Ma ettem húslevesnek a levét,egy joghurtot és egy fél vajas zsemlét. Nincs étvágyam és,ha erőltetem rögtön ki is jön,meg ugye alapjáraton hasmenésem van,( így kell még idő,hogy normál állapotba vissza álljon az emésztésem) ,mert kivették a vastagbelem felét daganat miatt.

Van valami tanácsotok,tippetek arra,hogy a gyomrom úgymond "kitáguljon"?

A problémám ezzel az,hogy nincs energiám és nem szeretnék nagyon sovány lenni,mert már ígyis vékony vagyok.



2020. aug. 14. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!