Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges táplálkozás?...

Egészséges táplálkozás? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és 160 cm.

Bizonyos okok miatt nagyon jó lenne, ha tudnék még nőni, de nem tudom, hogy ez lehetséges e. 3 hete elkezdtem egy tornát, ami segíthet a növésben. 2 félét is csinálok, minden nap.


Úgy tudom, hogy az étkezés is befolyással lehet a növésre, így az lenne a kérdésem, hogy ebből a szempontból az étrenddel kapcsolatban tudna valaki ajánlani valamit? Itt leginkább tapasztalatokra gondolok (főként étkezéssel kapcsolatban, de mindenféle tanácsot megköszönök).


Olvastam már olyat, hogy valakinél bevált, ha esetleg van ilyen itt, az is írjon nyugodtan <3



2020. aug. 17. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már 2-3 éve megjött az első menzeszed, nem nagyon fogsz nőni.
2020. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A genetikát nem tudod tornával, étkezéssel befolyásolni. 16 évesen nem fogsz számottevően nőni lányként.
2020. aug. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!