Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az mennyire fura hogy fogszabá...

Az mennyire fura hogy fogszabályzás után egyből elmentem egy grillcsirkéshez?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta amikor felrakta a fogszabalyzot hogy 4 óráig nincs semmi kaja

Én erre: De doktor nő reggel sem ehettem semmit a felrakás miatt tegnap este óta éhezem!

Kimentem a kórházból az új fogszabival (amúgy nagyon fura volt és fajt is) és egy 10 perc múlva már a grillcsirkésnél voltam és befaltam egy fél csirkét.

Ez nagyon fura vagy káros? Az összes ismerősöm aki fogszabis lett azt mondta hogy napokig csak leveseken meg püréken tudott élni és napokig aludni se tudtak jól miatta én meg 15 percre rá már zabáltam xdd

Mi lehet nálam más? Vagy csak jobban bírom? Nekem is fajt nem arról van szó de hát éhes voltam na



2020. aug. 27. 00:21
A kérdező szavazást indított:
Téged ez kevésbé viselt meg mint másokat
Kemény vagy mint a kád széle Báttya
Nem vagy normális xdd
Nekem sem fajt amikor felrakták ez normális
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ugy erzi, menten kitornek a fogai, es fel is tole, hogy el ne mozduljanak. Ezert nem nehez hallgatni az orvosra.

Most erre nincs mit mondani. Te fogaid.

2020. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha igaz lenne, ritka primitiv vagy dezsvirem.
2020. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán éhesebb voltál mint amennyire fájt.


Nekem hyraxom van (ki lehet googleözni aki nem ismeri) az néha jól begyúllad mert cseszteti az ínyem. Az akkor vérzik is meg minden, én csak olyankor kajálok joghurtot meg levest. Tegnap annyira begyúlladt, hogy sírtam és még vizet se tudtam inni. Ma rántotthúst meg ropit kajáltam egész nap.


Azt eszel amit akarsz. Tiltólistás ugye a cukorka meg ezek (legalább is az enyémmel) amióta megven egyikkedvenc nasim a nyalóka.

2020. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Te jobban bírod,ennyi. Azért kéne hallgass a fogorvosodra,mert nem hiába mondja,hogy 4 óráig ne egyél.

Kéne tudni,hogy éhen soha nem megyünk fogorvoshoz.

2020. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!