Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha olyan grillcsirkét szeretné...

Ha olyan grillcsirkét szeretnék készíteni mint a grillcsirkés bódékba kapható milyen fűszereket kell használjak? Átlagosan mennyibe kerül egy egész csirke? Vajjal vagy zsirral kenjem be a csirkém?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék se inyenc se pikáns grillcsirkét így nem szeretnék hagyatkozni a kakkukfüves meg minden féle citromos és társaira! Egy kivul roppanos belul piha egesz csirket szeretnék!

2018. márc. 5. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam olyan helyen, ahol grillcsirkét sütöttek.

Egy tálban össze volt keverve pirospaprika és só, némi étolajban. Ezzel lett átkenve a csirke és kész.

Ha egy picit ízesebbre szeretnéd, lehet hozzá tenni kevés fokhagymát és őrölt borsot.

2018. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

És csirkesütőn süsd,ne tepsiben.

Ilyen:

[link]

(A kerámia jobb, mint az üveg, vagy fém)

2018. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor étolaj legyen ne zsír vagy vaj?
2018. márc. 5. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Naná. Mit gondolsz egy bódéba majd neked vajjal fogják csinálni a csirkét? Mindenből a legolcsóbbat veszik, így jön be a sok lóvé.
2018. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Igy van, sőt a csirke is a leghitványabb, amit már nem tudnak eladni, semmire se jó.

Na az jó grill csirkének.

2018. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ha olyant szeretnél, mint amilyet készen árulnak, akkor olajjal csináld!

És minél kisebb csirkét vegyél, mert az való grillezni.

A hűtőpultban szokott lenni, rá is van írva, hogy grillcsirke. Ha hentesnél veszed, akkor mondd meg neki, hogy grillezni fogod, aszerint adjon!

2018. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kis csirkét veszek, ha grill jellegűt akarok sütni a sütőben. 1-1,2 kilónál ne legyen nagyobb.csak sózom kívül belül, és én olvasztott vajjal kenem be alaposan. (nyilván a bolti nem vajas, és amúgy is ízlés kérdése a zsiradék )van egy rácsom, ami belefér egy tepsibe. alá sütőpapírt teszek, a rácsra a csirkét és úgy sütöm, sűrűn forgatva.Szép piros és nagyon ízletes lesz, persze csak frissen ropogós a bőre.
2018. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Egy serpenyőben, lábasban, tepsiben kisütött csirkénél, csirke daraboknál jobb nincs a világon, amit az ember jó ropogósra süt étolajban.


SE a tescos (fűszeres), sem pedig a spar (natúr) grill csirkéjéért nem vagyok oda, sőt, lenyelni sem tudom, olyan undorító. Mintha főve lenne, vagy félig nyers lenne. Az íze sem olyan, akárhogy is turbózzák, mint az otthon megsütött sült csirke íze.


Egész csirkét, majdnem mindennap kapok a sarki boltba lesárgázva, 7-800 ft-ért. A grill (nyers) sem kerül sokkal többe.

2018. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Egy serpenyőben, lábasban, tepsiben kisütött csirkénél, csirke daraboknál jobb nincs a világon, amit az ember jó ropogósra süt étolajban." Én vajban, de egyetértek nagyon is. :D Bár most már kipróbálom, ahogy írtátok. Hetente csinálok ilyet, és nem tudom megunni.
2018. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Shell-en kapható grillcsirkét kóstoljátok meg! :) az valami isteni. :)
2018. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!