Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyakran előforduló eset nálam...

Gyakran előforduló eset nálam és anyukámnál is: reggeli hasmenés. Mik állhatnak a háttérben szerintetek?

Figyelt kérdés
Nálam főként menszi idején jelentkezik, sőt, akkor mindennapos, hogy reggel éhgyomorral felkelek, és azonnal vagy pár perc elteltével szaladni kell a WC-re. Anyukámnál már menszi nélkül is mindennapos, de ő mindig csinál valami vacak diétát, szerintem attól is lehet. Én pedig nem csinálok ilyeneket. Orvoshoz még nem fordultam a problémámmal, mert annyira nem kavarja fel a mindennapjaimat. Szerintetek mitől lehet?
2010. aug. 6. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

IBS bélszindróma.

Nálam is ezt állapították meg, mert gyakori hasmenéseim voltak.

2010. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, nekem is ilyesmi bajom van... erre az IBS-re mi a gyógymód?
2010. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mostanában nekem is elég gyakran tul hig a székletem,nem tudom mért,de szerintem nem kell egyből ilyen mindenféle betegségekre gondolni.Am én fiu vagyok.

2010. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első körben próbáljátok ki a Normafloart szerintem. Rendbe teszi a bélflórát.
2010. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs: Normaflore
2010. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az IBS bélszindrómámra a dokimtól DICETEL-t kaptam, ez kimondottan erre a "betegségre" vsló. H-a valami olyan helyzetbe kerülök, aminél tudom, hogy lehet rámjön a hasmenés beveszek 1-et és még a színét sem látom a dolognak!

Szerintem nagyon nagyon jó tabletta, csak sajnos vényköteles!!

2010. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mensi idején reggelente én is szaladok a wc-re, de csak az első és az utolsó napon. nem tudom mitől van :S de akkor nem vagyok egyedül

17/l

2010. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!