Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A C9 programot próbáltátok?...

A C9 programot próbáltátok? (Foreveres termék)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem fogyni akarok. Az már sikerült. 22kg-ot fogytam 5 éve és azt tartom. Viszont egy nagy méregtelenítő kúrára lenne szükségem, hogy a felesleges víz eltávozzon belőlem. Ki próbálta már? Tényleg jó? Vagy tudtok valami mást ajánlani ami azért olcsóbb? Köszi 😁


2020. okt. 11. 09:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó válaszoló neked milyen végezttséged van, hogy Te ilyen ténymegállapításokat közölsz itt?


Biztosan egy gyógyszergyártó cég alkalmazottja vagy!


Csak okoskodsz itt össze vissza. Nem kötelező a C9 et megcsinálni, attól, hogy válsághelyzet van. Az emberek még VÁSÁROLNAK!

CSAK sokkal jobban megnézik mire költenek!


Igenis a jelen helyzetben sokkal nagyobb szükség van a prevencióra mint egyébb helyzetekben!!!


A C9 nem kuruzsló termék!

2020. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

#11: "Utolsó válaszoló neked milyen végezttséged van, hogy Te ilyen ténymegállapításokat közölsz itt?"

- PhD-m van, de hogy jön ez ide? Nem a doktori iskolában tanultam, hogy az étrendkiegészítők varázsigéi nem működnek (lúgosítás, méregtelenítés), vagy fogalmilag is hülyeségek (immunerősítés).


"Biztosan egy gyógyszergyártó cég alkalmazottja vagy!"

- Hát nem.


"Igenis a jelen helyzetben sokkal nagyobb szükség van a prevencióra mint egyébb helyzetekben!!!"

- Maximálisan egyetértek. A jelen helyzetben Magyarországon ez azt jelenti, hogy (a) hordj maszkot, lehetőséged szerint kerüld az érintkezést mindenkivel, akivel nem élsz egy háztartásban; (b) moss kezet sokszor, alaposan; (c) szedj D-vitamint (C-vitamint nem igazán kell, mert Magyarországon sok élelmiszerhez adnak aszkorbinsavat, ezért aki nem mélyszegénységben él, annak szinte biztosan elegendő C-vitamin van a szervezetében); (d) vedd fel az influenza elleni védőoltást.


"A C9 nem kuruzsló termék!"

- Ezzel nem értek egyet.

2020. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

Én biztos be nem oltatom magam, ki tudja mi van benne.


Messziről jött ember azt mond amit akar, hogy Phd! Szóval...


De tök mindegy! Miből van PhD? Pszihológia?

Bár ehhez nem értek, mert az írottak alapján alacsonyabb iskolai végzettségem van.


Egy a mai élelmiszerek 80% a szemét. Jóval alacsonyabb a vitaminháztartásuk mint évekkel ezelőtt.

Esetleg amit otthon termelsz jobb mint amit boltban veszel.

Zöldség gyümölcs.


Szerintem meg igenis te gyógyszerpárti vagy, mert injekció beadására buzdítod az embereket.

Én soha nem oltattam magam influenza ellen és nem is fogom.


Teljesen mindegy Te vagy Én mit mondok. A kérdező feltehetőleg el tudja dönteni, kipróbálja e a Clean9 et avagy sem. Egy biztos. Csak jót tesz vele a szervezetének.


De tudom neked mi a bajod ezzel. Az, hogy multi level marketing formájában zajlik a forgalmazása ennyi!


Én pedig a te kijelentéseddel nem értek teljes mértékben eggyet!!!!

2020. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Messziről jött ember azt mond amit akar, hogy Phd! Szóval..."

- A te dolgod, hogy elhiszed-e, de akkor mi a fenének kérdezed...


"De tök mindegy! Miből van PhD? Pszihológia?"

- Nem pszichológia, és valóban tökmindegy. Mellesleg úgysem hinnéd el.


De hogy a végzettségem felett napirendre térjek:


"Én biztos be nem oltatom magam, ki tudja mi van benne."

- Egy csomó ember tudja, mi van benne. Magyarországon kétféle influenzaoltás van forgalomban. Az egyikben elölt vírusok vannak, a másikban az elölt vírusnak darabkái. Minden esetben az az elv, hogy a szervezet megtanulja a vírust felismerni, és amikor a valódi, fertőzőképes, betegséget okozni tudó vírus megérkezik, akkor azonnal tud rá reagálni, és általában észlelhető tünetek nélkül, ritkább esetben minimális tünetekkel átvészeled a betegséget. Ez az elv az influenza esetében a sok mutáció miatt nem működik ideálisan, ezért érdemes évente újraoltatni, de az emberiség olyan veszélyes betegségeket tud vele kordában tartani, mint a gyermekbénulás, a kanyaró, a veszettség, vagy a mára már teljesen eltüntetett fekete himlő.


Én értem, hogy te nem tudod, hogy működik pontosan. De az autóról se tudod, hogy működik pontosan, se a mobiltelefonról, mégse félsz, hogy ezek egészségkárosodást okoznak.


Mellesleg azt se tudod pontosan, hogy a C9-hez tartozó gélben, porban, kapszulában mi van pontosan. Nem világos számomra, hogy miért csak az oltással kapcsolatban probléma neked, hogy "ki tudja, mi van benne".

2020. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Elég messzire elmentetek. Engem csak a c9 érdekelt.

Végül nem vettem meg a terméket, nagyon drágának találom. Egy kicsit kiakartam tisztítani a szervezetem. Végül sokkal olcsóbb megoldást találtam. A mustármag kúra elméletileg jó erre. Nem fogyni, 58kg vagyok. Csak megszabadulni azoktól a salakanyagoktól, amiket esetlegesen a szervezetem nem képes kiadni magából. Persze, védekezik, de annyi mindenben van adalék anyag. Én, aki egészségesen eszem általában, biztos tele vagyok vegyszerezve, hála a beoltott zöldségeknek és gyümölcsöknek. A csirkét szintén tömik minden felé kemikálival...

Szóval valami normális megoldást kerestem. Úgy tűnik ez rendben van, még természetes is.


Különben meg, éppen a válság kialakulása miatt gondolkodtam el azon, most költsek a 150.000ft-os fizumból 50et valami csodaszerre, amiről semmit se tudok?

Áhh.hagyjuk.

2020. okt. 25. 09:27
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

#15: Jól tetted, hogy nem szórtad a pénzed C9-re. De valószínűleg a sokkal olcsóbb megoldás is teljesen felesleges volt. Valóban sok mindenben van adalék anyag (főleg a tartósítás miatt), de ezek legtöbbje teljesen ártalmatlan, és gond nélkül kiürül. A maradékot meg simán kezeli a májad és a veséd, amiknek az a dolguk, hogy ezt tegyék. Sokkal jobban tudják, mit kell az emberi szervezetből kitisztítani, mint a mustármag.


Írod, hogy egészségesen eszel, zöldséget, gyümölcsöt, csirkét. Tehát változatosan táplálkozol. Innentől nem kell stresszelni, mert azt a hiénák csak kiszagolják, és jó pénzért odakuruzsolnak neked valamit, amire semmi szükséged.


Hallottál már olyanról, hogy valakinek az élelmiszerhez adott tartósítótól bármi baja lett? Nem. Ez egy álprobléma (és van rá álmegoldás, pénzért). Tudod, mi a valódi probléma? A fejlett világban a táplálkozás nem az adalék anyagokon keresztül fenyeget minket, hanem hogy nagy jólétünkben túl sokat eszünk. Az elhízás és a cukorbetegség a probléma, ezek szövődményeiben ezrek halnak meg Magyarországon minden évben. Az 58 kilód egy szuper testtömeg (ha nem vagy nagyon-nagyon alacsony), én örülnék neki, ha ennyi lennék (pedig én se vagyok elhízva), remélem, a vércukor értékeid is jók.


Jön a tél, szedj D-vitamint (ha a háziorvos írja fel, akkor a napi adag 10 forintodba se kerül, de egyébként se drága), tartsd fenn a változatos táplálkozásodat. És ne aggódj azon, hogy a szervezeted nem elég tiszta.

2020. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"És ne aggódj azon, hogy a szervezeted nem elég tiszta."


Attól, hogy nem aggódik, a tény még tény marad. S nem aggódni kell egyébként sem, hanem tenni ellene.

2020. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17: Tény, hogy a táplálék-kiegészítők nem tudnak méregteleníteni. És ez ellen nem lehet tenni semmit.
2020. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

@18


Csak kíváncsiságból: Miért próbálsz cáfolni valamit, amit nem is állítottam?


A táplálékkiegészítők valóban nem méregtelenítenek. Sőt, a C9 sem. Nem is az a célja.


A C9 NEM méregtelenítő program, s NEM is fogyasztóprogram (s ez nem jelenti azt, hogy nem fogsz fogyni azalatt a 9 nap alatt). Aki mégis azt állítja, hogy a C9 méregtelenítő és/vagy fogyasztóprogram, az vagy téved, vagy hazudik.


Ettől függetlenül persze, a C9 majdnem mindenki számára hasznos lehet, akinek fontos az egészsége.


A szervezeted pedig igen, tisztítani kell, s segíteni a méregtelenítést is, de nem úgy, ahogy azt te gondolod, s nem is úgy, ahogyan azt sokan állítják. Viszont ez már egy másik téma.

2020. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!