Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Romlott, rengetegszer használt...

Romlott, rengetegszer használt zsírban sült rántott hús után mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Ilyen zsírban lett sütve, azóta már gyógyszer is vettem be, egyszer hnáytam. Nagyon rossz volt, pedig a panírt is leszedtem felénél, hátha úgy meg tudom enni.
2020. okt. 12. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Anyukád gondolom takarékos típus. A nagymamám is az volt, nála semmi ehető kaja nem ment a kukába. Ö maga 89 évig élt, az utolsó pár évet leszámítva jó egészségben, soha senki se lett rosszul a főztjétől (sőt nekem az ő főztje volt a legfinomabb, amit valaha ettem). Pedig ő is többször felhasználta a zsírt, olajat sosem használt.

Ha rosszul lettél, annak lehetett valami más oka is. Van, aki nem bírja a zsíros ételeket.

2020. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én inkább a nagyon büdös szagojra, ízekre vagyok kényes. Ebben már mindeféle sült, büdös, avas volt. Mint az avas zsír, egy kis romlott hagymával..
2020. okt. 12. 23:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Fozd magadnak
2020. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az lesz, még ma is rosszul vagyok. Komolyan ezen spórolni...
2020. okt. 13. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
Magyarországon jóval rövidebb ideig élnek az emberek mint máshol, és ez betudható annak, hogy a többség "magyarosnak nevezett" szemetet eszik.
2020. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Egyébként én utálom az ilyen, kocsonya stb., nem bírja gyomrom. Ez konkrétan avas, rengetegszer használt, rohadt zsír volt.... Ennek semmi értelme, nem vagyunk ráutalva....


Ma már jobb. Direkt csinálta. Legalább hagyná, hogy én csináljam

2020. okt. 14. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!