Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton éhes vagyok,de nincs...

Folyton éhes vagyok,de nincs pénzem kajára. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

1) ne foglalkozz vele

2) szerezz pénzt

3) szerezz ingyen ételt.


Ennél több lehetőséged nincs

2020. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
van olyan hely Bp.-n ahol el lehet menni gy tal levesre? Munkanelkuli lettem es eleg rossz most igy.
2020. okt. 26. 12:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj dolgozni konyhára,ott jut a személyzetnek is.
2020. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi pénz van egy hónapban ennivalóra? Miket szoktál enni, hogy nem laksz jól vele? Nincs esetleg vitaminhiányod, ami miatt ennél?
2020. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Keress munkát.
2020. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyenlore álláskeresési járadékot kapok.. de ha nem jon ossze,pont a tél elott..
2020. okt. 26. 13:01
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ide mehetsz ingyenkonyhára enni:


- Vöröskereszt X. Kerületi Szociális Szolgáltató Szervezet, Ingyenkonyha és Melegedő

Cím: Budapest, Bihari u. 15, 1107

Nyitva tartás: Nyitva ⋅ Zárás: 17:00

Telefonszám: (06 1) 263 2744

2020. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
awh,,ez igazan kedves, koszonom!
2020. okt. 26. 13:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a kerületi önkormányzat családsegítő osztályára ott igényelhetsz nagyon olcsón ebédet, napi két fogás, legalábbis a VII. kerületi családsegítők elintézik annak, akinek alig van jövedelme. Kb 7-8 ezer Ft-ot kell befizetni havonta, és ezért mindennapra kétfogásos ebédet adnak.
2020. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Én elsősorban azt javaslom, hogy közeli ismerősöktől kérj kölcsönt vagy közeli szomszédtól. Persze nem biztos, hogy fel szeretnéd vállalni, megértem.

Következő lehetőséged: [link] Nem tudom, hogy ez pontosan hogyan működik, de járj utána. Ha nem is nagy boltoktól, de a kisebb üzleteket, pékségeket is meg lehet kérdezni.

Aztán van az a megoldás is, hogy elmész valamilyen nagy éttermi kiszolgáló helyre, mint pl. a Fehérvári úti piaccsarnokba és ott - most nem tudom, hogy 1. vagy 2. emeleten - vannak kifőzdék és, ha nem félsz az esetlegesen elkapható betegségek veszélyétől, akkor figyeled azokat az embereket, akik végeztek az étkezéssel és vinnék kidobni a maradékot és elkéred tőlük. Láttam már ilyet. Az illető természetesen odaadta. (Hogy mennyire nézik jó szemmel az eladók...Ha nem vagy hajléktalan kinézetű és ápolt, akkor szerintem nem kötnek beléd).

Az végső lehetőség pedig, amit tudok ajánlani, hogy emberektől kérsz pénzt. Ami szintén szégyenérzetet éreztet. Nem mindenki elutasító.


Remélem tudtam segíteni. Szép napot!

2020. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!