Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá magam az...

Hogyan vegyem rá magam az életmóváltásra? Lelkileg nem érzem magam jól, és emiatt csak tömöm magam. Nem helyes amit teszek, de nem látok kiutat. Lelkileg vagyok éhes.

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiátria.
2020. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek van igaza. A lelki betegség is betegség. És elöbb utóbb a testet is megbetegíti.
2020. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés infó, nem tudnád kifejteni miért nem érzed magad jól? Vagy hogy milyen életmódváltásra vársz?
2020. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bővebben: Pár éve kivonttam a cukrot és a fehérrlisztet az étrenemből mert a 159centimhez 60 kiló voltam, elkezdtem fött ételeket enni meg zabpelyhet, tk lisztes tésztaféléket kenyeret és sok zöldséget, lefogytam 48 kilra, majd 2 évid tudtam tartani, aztán albiba költöztem, híztan 48-ról 56-ra, most 54 körűl vagyok, szénhidrátot eszek szénhidráttal, (zabpehely, tejeskávé, szendvics, szendvics,)

Most egyetemen vagyok, beilleszkedési nehézségeim vannak, vagyis mindenki ismer mindenkit én pár embert, néha úgy néznek rám mint egy ufóra.

2020. okt. 9. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig tökéletes súlyod van.

Én 169 cm vagyok és 50 kg. Soványnak érzem magam. Ha 65 kg lennék meg lennék elégedve. De képtelen vagyok hízni. Fogyni annál inkább. Volt hogy híztam nagy nehezen 6 kilót megfáztam egy hétig voltam lázas leis adtam... Nagyon szomorú voltam.

2020. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod normális, 60kg-al is az volt. Stressz evő vagy. Nem ez a probléma, hanem az, hogy csak azért mert új közösségbe kerültél, és önértékelési problémáid vannak be vagy feszülve. Dehogy néznek rád úgy, mint egy ufóra, egyébként meg nem kell mindenkivel jóban lenni, majd kialakul lassacskán, nem kell sietned sehova.
2020. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!