Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék az elkövetkezendő...

Szeretnék az elkövetkezendő időben -30 kg-tól megszabadulni, sok testmozgással,és a kenyérnemű kivonásával. Körülbelül mikorra számíthatok arra,hogy ez a súly "leolvad" rólam? A kitartásom,elszántságom megvan hozzá,és a mozgás beiktatása sem gond.

Figyelt kérdés
Egyszer már sikerült lefogynom, akkor -22 kg-tól szabadultam meg, ( 2014-ben),de egy betegség annyira megviselte a szervezetemet, hogy elhagytam magam és irgalmatlanul visszajött a súly,és igen sajnos, de nagyon sajnos ez az én hibám volt.És az is,hogy most így nézek már ki. Az egészségem érdekében szeretném ezt a 30 kg-ot leadni, mert a mozgásom is egyre korlátozottabb,és rengeteget izzadok ami zavar.
2020. okt. 26. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, folytasd az előző terápiát.

Reméljük, most nem lesz betegség.

2020. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt le lehet adni, ha kitartó vagy. Sok sikert.
2020. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!