Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koffein injekció?

Koffein injekció?

Figyelt kérdés

Nem írok indoklást meg semmilyen sztorit mert túl hosszú lenne a kérdés és úgy se olvasná el senki, ne érdekeljen miért csak próbáljatok meg hasznos és esetleg szakszerű választ adni. A segítséget előre is köszönöm! ;)


Elsőnek adrenalin injekcióra gondoltam de hát azt nem egyszerű beszerezni csak úgy, koffeint viszont annál inkább, olcsó és nagy mennyiségben felhalmozható. Ebből akarnék kutyulni egy kis energia löttyöt magamnak, a tablettákkat összemorzsolom, megfelelő mennyiségű vízben feloldom, kimérem és csinálok egy adagot ami még kb pont a mérgezés határa alatt van.


Arra már rájöttem, hogy önmagában nem csinál semmit, hiszen csak a meglévő energiádat használja fel de ha sokat magadba teszel és elfogy az energia akkor onnantól kezdve már hasztalan, csak pörögsz de fáradt maradsz, kicsit remegsz és inkább rosszul vagy. Szóval mellé mindenképpen azért beviszek valami magas energiatartalmú ételt is vagy szőlőcukrot vagy hasonlót.


De most az jutott eszembe és már be is szereztem hozzá mindent, hogy mi van ha közvetlenül a véráramba intravénásan juttatom be ugyanezt a keveréket. Lehet bármilyen káros hatása ennek? Illetve mennyiben lenne más az egész ilyen módon mintha orálisan juttatom be? A felszívódás, tehát a hatóidő az biztos gyorsabb lesz, 5500mg-al teszteltem eddig az kb fél óra alatt kezd el hatni szájon át.

Mindenképpen kipróbálnám de előtte gondoltam megérdeklődöm itt mi a helyzet, mert a súlyos egészségkárosodással jár akkor nyilván elvetendő ötlet.


22/F



2020. nov. 14. 14:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem is steril coffeint szeretnél, hanem vízben feloldani tablettákat, nekem tényleg mindegy az is trombózisod lesz-e tőle, meg később a művese kezelésnél majd megbánod-e az ilyen ötleteidet-e.
2020. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Orvos vagyok. Nem jó ötlet. Az oldatod egészen biztosan nem lesz se steril, se izoozmoláris. Be fognak gyulladni a vénáid, de ez csak a kisebbik gond, simán vérmérgezést vagy szívbelhártya-gyulladást is kaphatsz, amitől rövid úton meghalhatsz vagy szép lassan megnyomorodhatsz. Meg aztán a tablettákban vannak olyan anyagok, amik nem valók a véráramba és embóliát okoznak erre-arra (pl. tüdőben és agyban). A véletlen túladagolás veszélyéről nem is beszélve.


Szóval ha rám hallgatsz, nem szúrsz semmit a vénádba. Hagyd azt a szakemberekre.

2020. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Na köszönöm az utolsó választ, meggyőzött. Az ötlet pont onnan jött, hogy láttam videón, hogy olyan betegeknek akiknek szájon át nem tudják beadni a gyógyszereket, azoknak összemorzsolják a tablettákat valami cuccal és egy vizes oldatot csinálak amit felszívnak fecskendővel és úgy juttatják a véráramba.

A túladagolás lenne a kisebb gond mert attól nagy bajom nem lehetne az tudom illetve elég nagy magabiztosságot adott az, hogy amatőrként elsőre 3x is sikerült tökéletesen a vénámba szúrni gond nélkül. De amit leírtál annak kb a feléről fogalmam sincs így ilyen mértékű hozzáértés hiányában már tényleg kockázatos.


Viszont a tabletták vagy pláne a kavé önmagában gyomorba juttatva semmi érdemleges hatást nem nyújt igazából ami miatt megérné, 55 tablettát bevenni pedig amit előszőr próbáltam az elég maceráns.

Ezért tűnt sokkal kényelmesebbnek, egyszerűbbnek és főképp gyorsabban hatónak az intravénázás.

2020. nov. 14. 21:11
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
Szurkáld tovább a vénád te értelmi fogyatékos, csak másokat hagyjál a hülyeségeiddel.
2020. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!