Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koffein injekció?

Koffein injekció?

Figyelt kérdés

Nem írok indoklást meg semmilyen sztorit mert túl hosszú lenne a kérdés és úgy se olvasná el senki, ne érdekeljen miért csak próbáljatok meg hasznos és esetleg szakszerű választ adni. A segítséget előre is köszönöm! ;)


Elsőnek adrenalin injekcióra gondoltam de hát azt nem egyszerű beszerezni csak úgy, koffeint viszont annál inkább, olcsó és nagy mennyiségben felhalmozható. Ebből akarnék kutyulni egy kis energia löttyöt magamnak, a tablettákkat összemorzsolom, megfelelő mennyiségű vízben feloldom, kimérem és csinálok egy adagot ami még kb pont a mérgezés határa alatt van.


Arra már rájöttem, hogy önmagában nem csinál semmit, hiszen csak a meglévő energiádat használja fel de ha sokat magadba teszel és elfogy az energia akkor onnantól kezdve már hasztalan, csak pörögsz de fáradt maradsz, kicsit remegsz és inkább rosszul vagy. Szóval mellé mindenképpen azért beviszek valami magas energiatartalmú ételt is vagy szőlőcukrot vagy hasonlót.


De most az jutott eszembe és már be is szereztem hozzá mindent, hogy mi van ha közvetlenül a véráramba intravénásan juttatom be ugyanezt a keveréket. Lehet bármilyen káros hatása ennek? Illetve mennyiben lenne más az egész ilyen módon mintha orálisan juttatom be? A felszívódás, tehát a hatóidő az biztos gyorsabb lesz, 5500mg-al teszteltem eddig az kb fél óra alatt kezd el hatni szájon át.

Mindenképpen kipróbálnám de előtte gondoltam megérdeklődöm itt mi a helyzet, mert a súlyos egészségkárosodással jár akkor nyilván elvetendő ötlet.


22/F



2020. nov. 14. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon ijesztően hangzik. Inkább egy orvost kérdezz meg, mint itt a laikusokat!
2020. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Te normalis vagy?? Injekciot laikuskent egybkent sem adunk be magunknak, mert abbol nagy bajok lehetnek.Koffeint meg adrenalint foleg nem! Igyal meg 10 kavet meg vegyel be melle koffeintablettat, ha ennyire ki akarod “nyirni” a szervezeted, de ezt ne.
2020. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Adott esetben belehalsz, de ennyire hülye ötletet nem is talál ki épeszü ember!
2020. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Idióta.
2020. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem tud mit csinálni jó dolgában
2020. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
22 évesen több ezsed is lehetne.
2020. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
*eszed
2020. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Agyvérzésed pl. lehet tőle.
2020. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit vívódom, mert pontolyan selejtnek tűnsz akiért nem kár, másrészt egy csomó nyűg lenne másoknak. Egye fene, lásd kivel van dolog: kb 80-100mg/l a halálos adag, szóval lehet nem kéne a tízszeresét belőni.
2020. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyjából valami ilyesmire számítottam, de azért a hasznos válaszokat köszönöm a többihez meg nem szólok inkább hozzá. Magát az injekciózás részét már kipróbáltam, igaz nem injekcióztam be semmi csak 3x megpróbáltam. Néztem videókat hogyan csinálják kezdő még tanuló orvostan hallgatók, milyen szögben kell a tűt beszúrni, kb milyen mélyre és honnan tudod mikor ütötte át az érfalat, igazából elsőre sikerült nekem a dolog és jött ki vér, csináltam fecskendős tűvel kétszer meg pillangóssal egyszer elsőre. Nem volt belőle gond, nem fájt, steril eszközökkel csináltam annyi hogy előtte minimális mennyiségű töltőgázzal érzéstelenítettem mert azért én se szeretem a szurit, de még utána gyorsan letöröltem fertőtlenítős kendővel a bőrfelületet mielőtt átszúrtam a bőrt.

Nyoma se maradt szinte, nem szúrtam mellé pedig nekem régen volt olyan, hogy gyerekorvosnál elrontották a szúrást és nem érdekelte. Szóval eléggé sikernek könyvelem el részemről.


Engem leginkább az érdekel, hogy mennyiben más ha intravénásan viszem be. A mennyiség nyilván eltérő, de most nem ez a kérdés, ellenben ha 5500mg nem ártott meg nekem szédülésen, remegésen és enyhe fejfájáson túl akkor ez se hiszem hogy nagyon megártana de persze itt kisebb dózisban.


Mivel viszont nem vagyok szakértő sem orvos ezért megfontoltnak tartom, hogy előszőr itt kérdezzek rá a témára, éppen ezért elvárnék kicsit több segítőkészséget és kevesebb idiótázást. Köszönöm!

2020. nov. 14. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!