Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Higgyek másoknak a testsulyomm...

Higgyek másoknak a testsulyommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és sajnos számomra a szépségideál az igazán karcsúra asszociál. A 174 cm-es magassagomhoz ez mondjuk 50 kg körül van, bár valamelyest én is belátom hogy ez nem egészséges. (mások szerint egyenesen SOVÁNY voltam ekkor)


A felém támasztott elvárás 55 kg, hogyha aktív eletetet élek és valamennyi izom van rajtam, akkor ez a testsúly mellett lehetséges hogy karcsú legyek?:/



2020. nov. 14. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A 174/50 rendkívül és egészségtelenül sovány. Még az 55 kg is határeset.
2020. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Minden héten felteszed ezt a kérdést? Keress pszichiátert magadnak mert beteg vagy. Nem menő az anorexia, és szarul is nézhetsz ki ilyen girhesen. Sajnállak egy férfi nem fog rád nézni ezzel az alakkal.
2020. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
55 kgal is gebe leszel. Én 167cm vagyok. 55kg és kifejezetten vékony. Ha rövid és boldogtalan életet akarsz akkor folytasd az éhezést nyugodtan. Szánalmas vagy komolyan.
2020. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Furcsa egy ízlésed van. A csontvázakra gerjedsz? 😝

Se mell, se fenék. Mensesed sem lesz. Hajad kihullik. Mitől tartod magad nőnek? Egy nyomorék vagy nem nő. Mellesleg ezzel az alkattal elvisz az első nátha.

2020. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem nem kellenél, jó randa lehetsz. Langaléta, elől deszka hátul léc.
2020. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Már annyian leírtul neked művésznő, hogy kórosan sovány vagy, hogy komolyan nem értem minek teszed fel 20adjára is ugyan azt a kérdést. Hátha valaki megdícsér, hogy betegesen sovány vagy. Látszik, hogy büszke is vagy rá. Pedig nem irigyel senki. Gondolom ez az egyetlen dolog amiben sikeres vagy. Lassan kereshetnél más célokat mert hidd el csak sajnálni fog mindenki ahogy kinézel. Ez nem irigylésre méltó. Orvosi segítséget kéne kérned ha nem látsz a saját szemedtől hogy közöd nincs a szépségideálhoz.
2020. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
52%
Szia! Javaslom, hogy szedjél B 12 vitamint! Fontos lenne, mert ez a suly a magassàgodhoz képest tùl alacsony! Még a szépségideàlok se ennyire „véznàk“! Higgy nekem és a többieknek is! Minden jòt!
2020. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!