Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a fiatalság titka?...

Mi lehet a fiatalság titka? Milyen étkezés?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, elég sokat dolgoztam az utóbbi 8 évben. Már megvan a saját lakás, úgyhogy mostmár lazíthatok. Hogy tudnék kicsit megfiatalodni?
2020. nov. 21. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindenk másra esküszik. Vegánság, nyers vegányság, különböző fiatalító/öregedés gátló kezelések, Megfelelő és egyénre szabott bőrápolás, stressz kezelés és még ezernyi más lehetőség gondolom. Én mindegyikben látok lehetőséget és igazságot, szóval nem is kell feltétlen választani, hanem megtalálni a számunkra tökéletes egyensúlyt
2020. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Plusz a genetika.
2020. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sport, mértékletesség, egyél minél kevesebb szemét kaját, táplálék kiegészítők, meditáció. Kb. ennyit tehetsz, a többi genetika...
2020. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy nő/fiú vagy-e, de a következőt értsd, ahogy kell:

- fodrász, masszás, szauna, lazítás, több "énidő" magadnak, kikapcsolódni, visszatérni a barátokhoz.

- jó lenne, ha valami fitness-be eljárnál, erősíteni az izmaidat, a rendszeres mozgást minden napos programként bevinni az életedbe

- az étkezési szokásaidat átnézni, és olyan táplálkozási módot találni, rászokni, amelyet életed végéig tartani tudsz. Nem fogyókúra, amit általában ideig-óráig sok-sok lemondással csinálnak, akik csinálják, majd visszatérnek az egészségtelen étkezésre.

Keress, kutass olyan étkezési rendszer után (van ezekből is kismillió fajta), amely neked testhezálló, amelyet megerőltetés nélkül tartani tudsz.

2020. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
"Megfiatalodni" nem tudsz, legfeljebb lassabban öregszel. Keveset kell enni, viszont értelmes, hasznot hajtó és sikerélményt adó munkát kell végezni, nem kell gyűlölködni és másnak rosszat akarni, kívánni.
2020. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,ment a zöld kéz. Férfi vagyok. Hát barátokból most hirtelen több lett, amióta megvan a lakás. Főleg, akik korábban friendzoneba tettek (csajok) keresnek. Nyilván kívülről csórónak tűntem eddig, de én tudtam, hogy egy lakás a cél. Ez lenne a kiút a friendzoneból?
2020. nov. 21. 14:15
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz! Ismered a mondást: "Adj a tótnak szállást, kiver a házadból!"

Nehogy behízelegje magát hozzád akár barát, akár barátnő, és a végén ki sem fogod tudni rakni. Még egy fogkefét se vigyen oda senki, inkább tarts tartalékot otthon, az "egyéjszakás" vendégeidnek!

2020. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Áhh, nem most jöttem le a falvédőről. Csak család jöhet be.Amíg ezek buliztak, én keményen güriztem.
2020. nov. 21. 14:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs titka. Mindenki saját jogán fiatal egyszer és mindenkinek el is múlik.
2020. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
és mi van a fiatalság forrásával?
2020. nov. 21. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!