Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a fiatalság titka?...

Mi lehet a fiatalság titka? Milyen étkezés?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, elég sokat dolgoztam az utóbbi 8 évben. Már megvan a saját lakás, úgyhogy mostmár lazíthatok. Hogy tudnék kicsit megfiatalodni?
2020. nov. 21. 11:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A születéssel? Mi lenne? Köszöni, jól van.
2020. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És a kollagén meg a C vitamin?
2020. nov. 21. 20:38
 13/21 anonim ***** válasza:
Azok nélkül is lesz mindenki fiatal.
2020. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a pozitív hozzáállás, az alap jókedély a titok.
2020. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Rengeteget számít az, hogy ki legyél aludva rendesen. Mikor zsinórba 2-3 napot alig alszom 5-6 órát, már az ismerőseim is megjegyzik, hogy milyen rosszul nézek ki. De amikor kialszom magam elég fiatalosnak nézek ki.
2020. nov. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért a farkadon kívül mást ne pazarolj azokra a lányokra...
2020. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi a jótanácsokat :)
2020. nov. 22. 19:54
 18/21 anonim ***** válasza:

Én 24 éves lány vagyok és 18-22-nek szoktak nézni. Ez egyrészt annak is betudható, hogy pici termet vagyok, másrészt egészséges életmódot folytatok. Ez azt jelenti, hogy:

- nem dohányzok és ritkán fogyasztok alkoholt, mindkettő borzasztó mértékben ráncosít és dehidratál

- sok vizet iszok, napi 1,5-2 litert, nyáron vagy edzés mellett többet is

- heti 2-3-szor sportolok

- sok magas antioxidáns tartalmú ételt eszek, mert ezek öregedésgátlóak, pl gránátalma, zöldségek, közülük bármi, aminek erős színe van

- szedek jó minőségű multivitamint és alkalmanként kollagénport is iszok

- napi minimum 7-8 óra alvás legyen meg.

2020. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bár amúgy mivel nálad elmondásod alapján már kialakultak az öregedés jelei, így ezeket betartani lehet kevés lesz ahhoz, hogy visszafordítsd a folyamatot. A megelőzés mindig könnyebb. Lehet szükséged lesz valamilyen fiatalító kezelésre is, van ezer meg egy féle.
2020. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 csésze tea. Nálam most a csipkebogyótea hibiszkusszal a menő, finom íze van, és tele C-vitaminnal. Vadászni kell az üzletekben, ha rátalálsz, vehetsz nyugodtam belőle több dobozzal is. A lefőzött teának olyan színe van, mint a meggylének, vagy az Egri Bikavérnek... hasonlítsd, amelyiket jobban szereted. :))
2020. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!