Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendszeres reggeli székletre...

Rendszeres reggeli székletre mi a biztos módszer?

Figyelt kérdés

Rendesen,rendszeresen étkezem,rostdúsan stb...szeretném reggelre beállítani a szèkletem,ami nagyon furcsán működik. Néha van minden reggel aztán egyszercsak napokig semmi...

Valami tipp? Étel,ital reggel? Kávèn kívűl? Kinek mi vált be?


2020. nov. 26. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Megszokás, ráérős reggelek, és reggeli után jobban jön az ihlet :)
2020. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De miért baj az, ha néhány reggelen nem kell még erre is időt szánni?

És miért jó az, ha minden reggel lenne, de te meg valamiért egyszer-egyszer késve kelsz és nem tudsz elmenni aztán 2 órán át?

Egyszerűen nem értem ezt a kényszeresen óraütésre szarást. Jön, amikor jön, pár órán belül mindig, mindenhol van retyó, oszt kész.

2020. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo,hanem arrol h ez a negyedik nap,h nincs szekletem:) de biztos megerted,kedves valaszolo,mert nagyon folenyesen beszelsz:))
2020. nov. 27. 04:44
 4/14 anonim ***** válasza:

2-es, amúgy meg nem jobb túl lenni rajta reggel, hogy aztán ne kelljen ezzel foglalkozni napközben?

Én pl nem rohangálnék túl nyugodtan, ha tudom, hogy bármikor rámjöhet...

És nem vagyok óvodás, de ha tartogatom, napokig hasfájásom lesz.

Elég stabil pont a napomban, hogy reggel letudom, aztán gondtalan vagyok a nap hátralévő részében :D

2020. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3-as

És ezt mi találjuk ki, mivel a kérdésben nem szerepelt?

2020. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem arrol kertem kioktatast,mikor menjek vecere. Arra kertem praktikat,h reggel kelljen:)
2020. nov. 27. 11:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs mindenki számára megfelelő biztos módszer. Nekem régebben a lenmag vált be, este 1 teáskanálnyi egy pohár vízzel. Van, akinek a kávé, főleg, ha tej/tejszín is van benne. Van, akinek az aszalt szilva vagy szilvalé, van, akinek a savanyú káposzta, natúr joghurt, kefír (probiotikus ételek).

Egy ideje nem eszek lisztes ételeket, és összességében sokkal kevesebb keményítőt. Több zöldséget eszek, és egy kis gyümölcsöt is. Azóta nem kell a lenmag, se semmi más. Nem óramű pontosan jön, de rendszerint 10 előtt, minden nap.

2020. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os

Mert 4 napos szünetet aztán kizárólag reggeli WC-vel lehet orvosolni? Meg aztán később is csak akkor? Nekem is rendszeres nagyjából, de nem azért mert külön figyelek rá. És nagyon örülök neki, hogy nem reggel van egy 10 perces időablakon belül, hanem általában délelőtt 3 órán belül bármikor, sokkal jobban "időzíthető" így.

2020. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Este lefekvés előtt olyan gyógytea, ami hatással van erre.

Bocsi, most nem tudok pontos példát mondani, de neten tuti találsz valamit😁

2020. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kávé, cigi
2020. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!