Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek van véleménye az...

Valakinek van véleménye az Egészség Kutató Centrum Kft.-ről?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm rendelt ettől a cégtől Proanzol tablettát, de nekem erősen kamunak tűnik minden.

2020. dec. 1. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Az Egészség Kutató Centrum Kft. a cégjegyzékbe szerepel, van adószáma. A Proanzol OGYÉI - nél bejelentésre került, mint étrend kiegészítő. Nyilvántartási száma: 24380/2020. Ez a nyilvántartási szám nemcsak a kft. honlapján található meg, hanem az OGYÉI honlapján az étrend kiegészítőkről vezetett nyilvántartásban is. Jogilag tehát rendben van. Hogy mennyire hatásos? A "puding próbája az evés" szólás igazsága ide is érvényes. Hozzám most jutott el, ezért néztem utána.
2021. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mikonu válasza:

Mintát kértem tőlük, 1 kapszulát bevizsgálásra, nem adnak.

Mindenféle ízületi nyavalyám van, keresem a megoldást, így rendeltem tőlük 1 doboz Proanzolt.

Bevizsgáltattam természetgyógyász barátommal. Erős kétségeit fejezte ki: nagyon gyatra a termékleírás, ha megnézel komolyabb fejlesztőket, alapos leírással indokolják a termék hatásosságát, nem látni kik a kutatók, mi a tudományos háttere a terméknek.

Az igénytelenség is árulkodó (bár ez az én személyes zizim), a termékdoboz címke helyesírásra nem figyeltek oda...

2021. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a weboldal szövegezése miatt gyanús az egész. Egy magára valamit is adó cég nem tesz ki olyan szöveget, amiről azt hittem elsőre valami gyatra gugli fordítás idegen nyelvből. De nem, ez magyar cég, csak éppen írni nem tud, aki írta. És hát ha írni nem tud,akkor vajon hogyan tud minőségi készítményt csinálni? Vagy, legyen: nem tudhat mindenki írni, pláne még helyesen is, de akkor kérjen meg valakit, aki viszont tud. Egy minőségi terméket forgalmazó cég ilyen minőségű szöveggel... Nem tudom, engem ma kerestek meg, hogy kaptam 50%-os árengedményt, de ahogy nézem az oldalt, ennyi az ára a holminak! A call centeres hölgy stílusa is finoman szólva furcsa volt. Nem rendeltem meg, kértem visszahívást, hogy utána nézzek előbb, de nemigen tetszik, amit találok. OGYÉI engedélyük azonban tényleg van. Nem vagyok benne biztos, hogy ez önmagában mindenre elég, sok holminak van engedélye!
2022. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!