Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a gond velem? Miért ilyen...

Mi a gond velem? Miért ilyen változó az étvágyam?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!Nagyon változó az étvágyam,de én vékony is vagyok.Azt szeretném kérdezni hogy kicsi adag evés után miért nem tudok enni sok ideig?Ez lehet a lassú emésztés oka,vagy vmi más bajom van.Nagyon félek h anorexiás v bulimiás leszek..Néha tényleg olyan az étvágyam,hogy megeszem a szenyámat majd utána egy egész tábla tejcsokit is..vmikor pedig nem birom még a szenyát se megenni..esetleg ez a tinikorral együtt járhat..Kérlek segítsetek
2008. nov. 30. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon változó az étvágyam. Múlhat rengeteg dolgon (lelki-, egészségi-, hangulatiállapoton, stb). Anorexiás vagy bulimiás csak úgy lehetsz, hogy bebeszélsz magadnak dolgokat, de mint látjuk, te ezt nem teszed, hanem megoldást keresel. Ne aggódj, nincs semmi bajod :)
2008. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!