Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epekövesek ehetnek kelt...

Epekövesek ehetnek kelt tésztát, peksutiket?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy meg melegen nem ajanljak nehogy gorcsot kapjon ag ember de ha kihult akkor kakaoscsiga vagy ilyen fornetti szeruseget sem lehet enn? Makos es mas fele kalacs hidegen?
2020. dec. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elesztos dolgok kimondottan nem jok. A linzeres teszta az nem problemas. Meg ki is kell tapasztalni. De a pizzateszta, fank, eleg nagy mumusok.
2020. dec. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, szerintem a kakaoscsiga vajas teszta, nem elesztos. Kakao se igazan jo.

De ha kicsit bunozol es nem esik jol, szerintem nem art.

En pl egy karika nyers uborkatol vagy fottojastol is kikeszulok, ezert egy eletre vegeztem veluk.

2020. dec. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat en szopogatok csokit is meg a boltban kaphato pek snacket is megeszem pl a pogacsajukat de hidegen... Pizzat nem merek es a kalacsnak is lottek.. En ugy olvastam hogy. Alinzer vajas tehát nem megengedett.. De nekem nemncsinal panaszt, nema kovek de megeloznem a bajt.. Pedig 2 hete meg ettem az uborkat paprikat mindent mielott kiderult.. Szerintunk a vesem csinalja a hatfajast bordafajdalmat nem az epem..
2020. dec. 12. 16:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj es a fank.. Nem amit en sutok hanem bolti.. Minden reggel azt ettem es nem csinalt bajt eddig meg de igyekszem nem bunozni kerulni.. Nekem szerencsem van pici kovek es hig a folyadek amiben van, úgyhogy ez meg a jobbik eset.. Remelem ez a feketeretek csodaszer segit benne hogy ne a mutet legyen a vege
2020. dec. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!