Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A testépítőknek és a kövérekne...

A testépítőknek és a kövéreknek hogy van pénze annyi kajára?

Figyelt kérdés
Én vékony alkatú lány vagyok, napi kb 2000 kcal-t eszek és így havi kb 60 ezer forintomba kerül a kaja, bár ennek nagy része rendelés, mert 26 ezret kapok szép kártyára. De azok a személyi edzők pl, akik napi fél kg húst, 5 banánt, fél kg túrót meg a franc se tudja mit esznek még, hogy van rá pénzük?:D Nekem ilyen étrendre elmenne egy havi fizetésem, pedig jól keresek. Mi a titkuk? Na és a ducik, akiknek lemegy egy nap 5000 kcal?

2020. dec. 14. 20:09
 1/5 anonim válasza:
100%

Nos az én véleményem szerint:


Ahova én járok konditerembe egy személyi edző van. Múltkor kérdeztem a pultos lányt, hogy kb. hány kliense lehet, amire ő azt válaszolta, hogy olyan 30-50. Múltkor hallottam, hogy 3000Ft/óra nála. Mindegyik vendég kb. 2-3x jön egy héten. Vagyis 40 vendég * 3000Ft * 3 alkalom. Azaz 360 ezer. Ebből azért kijön bőven csirkemell, fehérje por egy hónapra. Kb. 10 ezer egy kiló fehérje, ami egy hónapra elég.


Ducik:


Ha valaki kövér az nem jelenti azt, hogy az amiatt van, mert jól keres. Családomban vannak ducik és nem azért azok, mert jól megy a szekér, hanem mert nem egészséges kaját esznek. Párizsi, rántott hús, kolbász, szalámi, fehérkenyér. Ha most belegondolunk a legtöbb magyar nem natúr csirkemellet eszik rizzsel, hanem rántott húst, fehér kenyeret vajjal stb.


Remélem tudtam segíteni a válaszommal :)

2020. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahaa, köszi. Na igen, a hízlaló kaják pont az olcsók általában...én is 360 körül keresek amúgy, de őszintén szólva nem értem, miért költene bárki is mondjuk 100 ezret kajára egy hónapban. Oké, hogy cserébe jól néz ki, de lakbér fizetése meg egyebek mellett így alig maradhat pénzre másra. Mondjuk az ilyen embereknek általában úgyis csak ekörül forog az élete :D
2020. dec. 14. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma az elhízás már civilizációs betegség.

Afrika-szerte megfigyelhető, hogy ahol már egy picit jobban élnek (nincs éhezés, és elterjednek az olcsó ételek), ugrásszerűen megnő a kövérek száma.

2020. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kövéreknek sokszor nincs pénze normális kajára. Ezért eszik az olcsó, viszont durva szénhidráttartalmú szarokat. Nem mindenkinek jut zöldségre-salátára jobb húsokra :(
2020. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy elhízz, nem kell drága kajákat enned. Sőt, az egészséges ételek drágábbak.
2020. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!