Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy a szilárd...

Mit egyek hogy a szilárd székletem híg legyen?

Figyelt kérdés
Aranyér műtétem volt (a kérdés kiírását megelőzően 2 nappal) most pedig wc-re kell mennem azonban a székletem túl kemény. Van bármi amivel meg tudom puhítani a székletet?

2020. dec. 21. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines kúpot ha tudsz szerezni viszont az rövid időn belül (15 perc) mutatja hatását. Gyerekemnek a széklet lazítására adtam régebben mert az eleje nagyon kemény volt és fájt neki. Enni hiába eszel akármit, ami először fog jönni arra már nincs hatással az sem ha hasmenést kreálsz magadnak.
2020. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Glaubersós vizet igyál (Hunyadi János, Ferenc József gyógyvíz).

Bármelyik gyógyszertárban kapni, vagy dm-ben is pl.

2020. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Higat ne akarj, csak puhat, lazabbat. Szekletlazitot tudomasom szerint receptre adnak, de tevedhetek.

De hogy a fosas ugyanolyan rossz az aranyernek, az biztos.

2020. dec. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggelizz zabpelyhet minden reggel legalább néhány napig, kis tejben megfőzöd, pár szem aszalt szilvát apróra vágsz és pici méz vagy fahéj mehet bele ízesítésnek.

Tökjól rendbe tesz. A kúp is jó, csak nem biztos hogy jó érzés műtét után felrakni.

2020. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!