Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hosszú távon lehet valamilyen...

Hosszú távon lehet valamilyen hátrányos hatása annak, ha valaki nem szokott reggelizni, hanem fél 10-10 óra körül eszik először?

Figyelt kérdés
máj. 14. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát fél tízkor reggelizel.
máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qborka ***** válasza:

Semmi. Nyilván éreznéd,ha hamarabb kellene enned,hogy működj 🙂


A párom 48 éves, ébredés után 4-6 órával eszik először

Én meghalnék,de ő így működik.

máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Semmi, mióta az eszemet tudom ahhoz vagyok szokva hogy 10-11 között eszek először. Korábban nem esik jól, fáj tőle a gyomrom pedig nagyon nyomták gyerekkoromban ezt a reggeli dolgot, később én is próbálkoztam de egyszerűen nem megy. Olyan mintha csak állna a gyomromban a kaja 9-10 óra előtt és kellemetlen.
máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én, hanem a feleségem. Én minden reggel eszek mielőtt elindulok dolgozni.
máj. 14. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szállj le a feleséged táplálkozási szokásairól, ezt komolyan mondom.


Nincs annál zavaróbb, amikor a másik számon tartja, mikor eszel és még mellé bírálja kommentálja is, miért baj, amit csinálsz.


Ha NEKI jó úgy, akkor te mit foglalkozol vele?

máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjál, de te hol olvastál vagy hallottál olyat, hogy én bírálom a feleségem étkezési szokásait? Egy egyszerű kérdést tettem csak fel, de ha érdemben nem tudsz rá válaszolni akkor minek kommentelsz ide?
máj. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!