Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Insumed diéta?

Insumed diéta?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül ez a diéta? Vidéki nagyvárosban?
2020. dec. 21. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlárazott kamu. Harmadannyiba kerülő porral is ugyanúgy lefogytam.
2020. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan mennyi ez az összeg?
2020. dec. 21. 22:41
 3/3 gyoreb válasza:
50%
Az első vizsgálat nekem 14.000 forint volt, utána két/három hetente hatezer. A por 15 ezer, két hétre elég. Lehet hasonló porral is fogyni, itt a lényeg, hogy zsírból fogysz, emiatt nehezebb visszaszedni a kilókat. Én húsz kilót adtam le két és fél hónap alatt, zsírból. 160 kilóról kezdtem, van hova fogynom. Nyilván már attól fogysz heti 1 kilót, hogy kevesebbet eszel és kétszer port iszol. De egy hét után tényleg szenvedés nélküli a diéta, mármint az életmód váltás, mert ugye hozzá szoksz a rendszeres és egészséges étkezéshez. Én minden napra rendelem az ebédet, így a kalóriát is be tudom szigorúan tartani. Ez egy hétre 8-9 ezer forint (korábban két napra rendelt ebédem volt ennyi :). Én meg vagyok ezzel elégedve, lehet porral olcsón fogyni, de az nem biztos hogy tartós lesz, illetve itt azért van egy orvosi kontrol és visszaigazolás.
2021. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!