Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet táplálkozás...

Hogyan lehet táplálkozás alapján lúgosítani a szervezetet?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi idő míg hatása lesz és lúgosabb lesz a szervezet?Miket kell enni?

2020. dec. 24. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, a lugositas baromsag.


A szervezeted pH-erteke nagyon szuk hatarok kozott mozog, se 'savasitani', se 'lugositani' nem lehet sulyos egeszsegugyi kovetkezmenyek nelkul.

2020. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy kismértékben el lehet tolni a szervezet PH-ját.De hogyan?
2020. dec. 24. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod.
2020. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: olvasd el ezt a cikket - én csak a konklúziót másolom be ide!

[link]


"Ha a vér a normálnál lúgosabbá válik, hasonlóan súlyos állapot alakulhat ki. Ha a vér pH-ja csak enyhén is savassá válik (6,8 alá csökken), az közvetlen életveszéllyel, halállal fenyegető állapot. (Ugyanez érvényes a pH 7,8 fölötti kémhatásra.) Épp ezért a szervezet mindent megtesz, hogy a vér pH-ját állandó szinten tartsa.


.....



A lúgosítással kapcsolatos népszerű elméletek kémiai és élettani szempontból számos tévhiten és szándékos félrevezetésen alapulnak. A módszer nem az ígéretes, de még bizonyítandó gyógyászati metódusok, hanem sokkal inkább a megalapozatlan eljárások közé tartozik. A lúgosításra ajánlott módszerek, ételek egy része nemhogy a vér, de még a vizelet pH-ját sem növeli. Nagyon röviden összefoglalva: a szervezet lúgosítása nem valósítható meg, és az ezzel kísérletező módszer csodás eredményei bizonyítatlan, ellenőrizetlen állítások. "

2020. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy ez neked már túl tudományos lesz, de bízz a tanult emberekben! A lúgosítás kamu!


[link]


[link]

2020. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!