Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel lehet csökkenteni az...

Mivel lehet csökkenteni az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Sokat eszek még sem tudok hízni egy grammot sem. 65 kiló, 185 cm magas fiú vagyok.

Sok szénhidrátot eszek, alvás előtt is eszem, de nem tudok hízni, már nagyon zavar. Mindig ilyen voltam.


2020. dec. 26. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaloriadeficit. Ki kell szamolni, hogy alapbol mennyit eget el a szervezeted egy nap, es ahhoz hozzaadni 500 vagy 1000 kaloria pluszt, emelle pedig erosito edzes. Az nem eleg, ha csak ugy ossze-vissza eszel szenhidratot, pont ugy kene csinalni, mintha fogyni akarnal, csak epp forditva.
2020. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első körben egy labor vizsgálat(pajzsmirigy hormonok)

Ha ott kiderül, hogy túlműködés miatt van ez, akkor endokrinologus tud rá gyógyszert adni.


Viszont van olyan alkat, hogy ektomorf. Akik ilyenek, azok tök mindegy hogy mit esznek össze, mindig vékonyak maradnak. Ezen is lehet segíteni, de nagy elhatározás és kitartás kell hozzá. A tömegnövelés hosszú és kínkeserves munka, mert csak sok év után lesz eredménye úgy igazán.


Első körben nézegesd a builder weboldalát, ott sok infót tudsz olvasni a témában.

2020. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy elkell fogadni magad úgy ahogy van.

NÍEkem is van ismerősöm aki hasonló mint te, szinte egéyz nap aszik és borzasztó sovány. De én meg kétszer eszek csak és van rajtam vagy 20 kiló felesleg.

Ha elkezdel valami szar gyógyszert szedni, mert az orvosnak az az első hogy felír 6 fajtát , tönkre vágod vele még ami jó is.

Ilyen vagy és kész.

HA valaki szőke az úgy jó ha fekete akkor meg úgy.Igaz hogy átfestik, de egyidő után kihull a haja és sokall rosszabb lesz mint volt.

2020. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te ilyen alkat vagy és kész. Ha nincsenek hasi panaszaid, amik felszívódási zavarra utalhatnának, és a pajzsmirigyed is rendben van, akkor csak genetika. Kemény edzéssel és fehérjedús étkezéssel tudsz izmot építeni.
2020. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!