Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami, ami egész napra...

Van valami, ami egész napra hányingert okoz, és nem ártalmas?

Figyelt kérdés
Elegem van az állandó hatalmas étvágyból. Normál testalkatú vagyok, de ha annyit ennék, amennyi jól esne, nagyon elhíznék. Nincs vitaminhiányom, egészsègesen táplálkozok, nem az életmódom miatt vagyok állandóan éhes, így születtem. Nem szeretném az életemet úgy leélni, hogy folyamatosan éhes vagyok. Inkább legyen hányingerem. Próbáltam már mindenféle étvágycsökkentőt, de egyik sem használt. Vam valamilyen étel, turmix, vagy valamilyen módszer arra, hogy émelyegjek, és ne érezzek állandóan éhséget? Olyanra gondoltam, ami nem árt az egészségnek.

2021. jan. 14. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat akarsz enni ugy, hogy nem hizol el akkor az eletmododon valtoztass... sportolj, elj aktiv eletet.

A kerdesedre nem tudok valaszolni sajnos... alkohol kivul nem tudok semmit, ami hanytatna... esetleg romlott kaja

2021. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Heti 5-ször edzek, de attól még nem ehetek annyit, hogy ne maradjak éhes anélkül, hogy elhízzak.
2021. jan. 14. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok zöldséget, minden étkezéshez, és mozogj. A zöldségek eltelítenek, és alacsony a kalória tartalmuk. Levesnek, sütve, főzve, rakottan, nyersen...
2021. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyers hagyma és a mákos ételek okoznak émelygést, de lehet, hogy ez egyéni.
2021. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább valami betegség okozza a folyamatos éhséget. Gyomor égés lehet a háttérben, reflux, esetleg gyomorfekély. Vagy az is lehet hogy már kiskorod óta gilisztás vagy, az is okozhat éhséget.
2021. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!