Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én egy 16 éves (182cm,60kg)...

Én egy 16 éves (182cm,60kg) anorexiás lány vagyok és napi 80-90 kalóriánál is kevesebbet eszem. A menzeszem már vagy fél éve nem jött meg. Kérlek adjatok valami tanácsot, mit kéne tennem, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 23:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%
Akkor ne nézz tükörbe és akkor nem látod kövérnek magad.
2010. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyébként éhes szoktál lenni?
2010. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
38%

szia!

én szintén anorexiás vagyok csak nem olyan durván mint te. az akaraterőn múlik minden. szerintem el kéne menned kezelésre vagy pszichológushoz NEM PSZICHIÁTERHEZ mert az szart sem ér. és hát megpróbálni változtatni a látásmódodon....mondjuk könnyen beszélek mikor nekem sem megy :( 15/l

2010. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
wá szegénykém:S ne csináld ezt magaddal. mondogasd magadnak h enned kell mert igy ronda vagy és kilátszodnak a csontjaid. én is ájultam már el attol h nemettem mondjuk én 175cm 56kg vagyok és énis fogyni akarok mindenki más meg tömni de én dagadtnak látom magam. az a mázlim h szeretek enni igy eszek is rendesen és utána ledolgozom sporttal:) te is probáld meg.hajrá;) 16l
2010. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem szoktam éhes lenni, mert már megszoktam az éhezést, de nagyon fáj a gyomrom minden reggel.

Egyszer megpróbáltam enni többet, de annak is csak az lett a vége,hogy kihánytam mindent. Mamár ott tartok,hogy a zöldség evésétől is tartok. Hát ja el kéne menni pszihológushoz is, csak erre nehéz rávenni magam .

2010. aug. 15. 06:24
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tűnik úgy, mint amit Magad meg tudnál oldani. Itt nagyon komoly elhatározásra van szükség.Egy Kolleganőm volt igy, már nem evett semmit. Szülei kivitték Angliába, kb 6 hét alatt rendbe jött egy táplálkozási klinikán.Nem hizott sokat 2-3 kg-ot, de az egész élet szemléletét megváltoztatták.Azóta folyamatosan gyarapszik, és egészségesebb.Nőgyógyászati problémája is rendeződött.Ott persze volt pénz rá, de gondolom már itthon is lehet hasonló bennt lakásos hely.
2010. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

szia!


a kólát cseréld le gyümölcslére..a kólától fájhat a hasad,és rettentő egészségtelen,teljesen tönkreteszed magad vele.

Pont tegnap néztem filmet a fem3-on az anorexiásokrol..hát kemény menet lesz a gyógyulás,de ha nem a temetőbe akarod végezni,akkor tessék neki állni enni!vigyél be vitaminokat is,vegyél valami jóféle multivitamint.

reggeli,tizorai,ebéd,uzsonna,vacsi--nem kell sokat,de eggyél!!

és mindenképpen keress fel szakorovost!

2010. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
1%
A 60-kg abszolut nem kevés egy 180cm-s lánynak mondhatni pont jó.
2010. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utololsó hozzászólás rohadtúl nem kellett volna...
2010. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
10:18 az ilyen balfszok miatt van annyi problémás ember!
2010. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!