Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én egy 16 éves (182cm,60kg)...

Én egy 16 éves (182cm,60kg) anorexiás lány vagyok és napi 80-90 kalóriánál is kevesebbet eszem. A menzeszem már vagy fél éve nem jött meg. Kérlek adjatok valami tanácsot, mit kéne tennem, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 23:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
80%

10:18 mondhatni pont jó????????

Te is testkép zavaros vagy????

kérdező,ne vedd figyelembe a válaszát,remélem törlik

2010. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%
El kell menned egy klinikára, ahol úgy etetnek, hogy mindig melletted van valaki, aki figyeli, hogy ne csalj és mindig meg kell enned , ami a tányérodon van. Én is láttam egy dokumentum filmet, amiben anorexiás tizenéveseket így kezeltek Angliában.Magadtól innen már nem fogsz meggyógyulni, mert nincs hozzá akaraterőd.De nézd majd meg, hogy mennyien bámulnak téged , ha kimész az utcára, hogy milyen csúnya vagy, hogy ilyen csontváz vagy és mindenki azt nézi rajtad.Ideje észhez térned.!
2010. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
10:18-as vagyok nem azér irtam,hogy most még annyit se egyen mint amit eddig evett.És 16 évesen a szüleinek kéne figyelni rá,hogy az anorexiás mizériával ne tegye magát tönkre.
2010. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ezzel az étrenddel életveszélyben vagy! A szervezetnek energiára, aminosavakra, ionokra, rostokra, vitaminokra van szüksége a működéséhez. Nagyon igaza van annak, aki azt mondta, hogy a kólát cseréld le gyümölcslére, és folyamatosan, akár csak falatokat is, de nassolj és holnap menj el a háziorvoshoz, aki majd továbbküld szakemberhez. Szüleid? Rokonok? Barátok? Ugye nem azt akarod, hogy a temetőbe menjenek hozzád?
2010. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
9%
Gondolkodjál b**meg... meg akarsz dögleni vagy nem?
2010. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 David82 ***** válasza:
100%
Ha nem szeretsz enni, lehet kapni testépítőknek szánt üzletben tej, szója, vagy tojásfehérje készítményeket. Napi néhány ilyen turmixal biztosítod a fehérje bevitelt.
2013. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sziaa :) Sikerült végül kigyógyulnod? :)
2014. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!