Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Mi lehet az oka, hogy ennyire kívánom a kenyeret?

Figyelt kérdés

Egy ideje állandóan kenyeret ennék, illetve, sajnos, eszek is. Rendesen, eleget étkezem, reggeli, meleg ebéd, vacsora, mégis, minden este betömök még 2-3 szelet kenyeret, mert annyira kívánom. Mégcsak éhes sem vagyok, egyszerűen vágyom a kenyérre. Valami ötlet?

Esetleg a sok gyomorsav okozhatja? ( Férfi vagyok, szóval terhesség kizárva. :D )



2021. febr. 5. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
2-3 szelet kenyér az nem egy túl nagy adag, napi szinten megettem ennyit, míg ki nem derült, hogy gluténérzékeny vagyok. Csak simán szereted a kenyeret. :)
2021. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kizarva? Szerintem terhes vagy. :)
2021. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es, a 2-3 szelet kenyér az, amit csak úgy benyomok, étkezéseken kívül. Amúgy a reggelihez, vacsorához is eszek, így a napi adag 6-7 szelet.


2-es, most, hogy mondod, elgondolkodtam... :)

2021. febr. 5. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Az is rendben van. Amíg nem hízol el, nem kell foglalkoznod vele. A kenyér nem olyan ártalmas, mint ahogy azt sokan gondolják.
2021. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

csak simán magyar vagy

a magyarok mindent kenyérrel esznek

2021. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!