Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyógyult anorexiások (vagy...

Gyógyult anorexiások (vagy akik bármilyen okból nagyon lefogytak), ti mit ettetek a gyógyulási fázis legelején?

Figyelt kérdés

Röviden: x idő után eljutottam oda, hogy kész, elég volt, élni akarok, normálisan, jókat enni, nem feszengeni és folyamatos stresszben meg súlyfóbiában élni (járok pszichológushoz is, aki segít, plusz a párom is támogat mindenben).

Viszont a gyomrom egyelőre nem igazán fogadja be az ételt, úgy értem, minden, ami nem pépes, attól fáj, görcsöl, rettentő diszkomfortos érzés, ami hosszú órákig tart, így megnehezíti a következő étkezésemet is.


Szóval tudnátok tippeket adni, hogy miket ehetnék, ami gyomorkímélő, de van benne azért kalória is? Vagy, hogy ti miket ettetek eleinte?



2021. febr. 6. 17:52
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Update:


- mai mérésem: 49 kg kereken (még kb. 6-7 kg és beáll a normális súlyom)

- egy ideje nem számolom a kalóriákat, kb. 2-3 óránként eszek, mindent, amit megkívánok és normális adagokat

- mennyiségre gyakorlatilag többet eszem, mint a Kedvesem :D

- energikus vagyok, boldog, sokkal kiegeynsúlyozottabb, az emésztésem úgy 95%-ban már rendben, vérszegénységem már nincs

2021. máj. 1. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!