Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A hashajtó lekvárban van kalória?

A hashajtó lekvárban van kalória?

Figyelt kérdés

Ha valaki székrekedés esetén többet vesz be az ajánlottnál, mert a javasolt adag nem hat, akkor okozhat hízást, van benne egyáltalán kalória?

Lehet nagyon buta kérdés, elnézést kérek emiatt, de most folyamatosan ez jár a fejemben😅



2021. febr. 8. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A csomagolásán minden bizonnyal fel van tüntetve, ha ez egy olyan termék, amit meg kell enni.
2021. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyet kapni?
2021. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

Nincs feltüntetve, pont ezért kérdeztem.


2-es

A Tamarinlax lekvárról van szó, úgy tudom, gyógyszertárakban és drogériákban lehet kapni.

2021. febr. 8. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy ugye hashajtó, ezért nincs benne kalória?

Esetleg menj vissza oda ahol vetted és ott biztosan tudnak majd segíteni.

2021. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára van benne kalória (cukor is van benne), de 1-2 kávéskanálban minimális lehet. A javasolt adagnál ne vegyél be többet. Ha nem használ, próbálkozz más módszerekkel (pl. lenmag, gyógyteák, útifűmaghéj+sok víz stb.).
2021. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Volt még itthon Laevolac szirupom is, annak megvolt még a ,,használati útmutatója" , amiben leírták, hogy kb. két evőkanálnyiban van 10 kalória, szóval arra a következtetésre jutottam, hogy a lekvárban is biztosan van valamennyi.

Kedves Utolsó válaszoló! Köszönöm szépen a tanácsodat, bár remélem, nem kerül erre megint sor, de ha mégis, akkor mindenképp megpróbálkozom majd ezekkel, amiket írtál.

2021. febr. 10. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!