Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulémiás lennék?

Bulémiás lennék?

Figyelt kérdés
Nem kijelentem csak szeretném meghallgatni mások véleményét is, hogy az vagyok-e..Szóval ha sokat vagy többet eszem a gondoltnál akkor hatalmas bűntudatom van es egyből rohanok a hashajtóért, ami után mindig utálom magam és a vele járó fájdalmat is..ezelőtt anorexiás voltam és azóta (kb 1 éve) pedig ezt csinálom magammal. Mi a baj velem?

2020. szept. 27. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony.
2020. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem koplalni, ez egy ördögi kör, koplalás, falásroham, hányás/hashajtó. Ha megprobálsz rendesen étkezni, napi 5x akkor kisebb esély a falásrohamokra.
2020. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez bizony bulímia. Rászoksz a hashajtokra, és utánna nem is tudsz majd normális székelni. Az anorexiától pedig egyébként is kitűnő szorulás lehet kapni(tudom, mert átéltem)

Ha rám halgatsz, diétázz normálisan, úgy hogy nem megy rá az egészséged.

Aki koplal, hashajtózik, hánytatja magát, durva kimondani, de mind nevetséges és szánalmas

Normális diétás étkezés. Sok fehérje, zöldség, moderált jó minőségű ch. Erősítő edzések, kardioval kombinálva.

Sportolj,és egyél minőségi, feldolgozatlan kaját, mint hogy a Wcn görnyedj

Sok sikert! Én szurkolok neked

2020. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!