Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zellerlé kúra tényleg olyan...

Zellerlé kúra tényleg olyan jó mint amennyire mondják? Próbáltátok?

Figyelt kérdés

2018-ban megjelent egy könyv a zellerlével kapcsolatosan, csupa jót írva róla. Van aki esetleg próbálta és van róla tapasztalata? Most kezdtem el 1 napja inni a levet és az olvasottak alapján állítólag borzasztóan meghajt a leve, nekem viszont nem történt semmi...


Van aki csinálta ezt a zellerlé kúrát? Mik a tapasztalatai? Segít valamiben? Méregtelenít tényleg?


2021. febr. 9. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy méregtelenítés. Azt a májad és a veséd csinálja magától. Ezek a lé kúrák meg orbitális baromságok, persze lehet maga a lé finom, lehet egészséges is, de mondjuk egy Syncumart vagy Warfarint szedő beteget egy ilyen kúrával lazán meg is lehet ölni.
2021. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szárzeller vagy gumó?
2021. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szárzeller (angol zeller)



Őszintén szólva lehet nem is iszom ilyet többet. Engem egyáltalán nem hajtott meg. Épp ellenkezőleg. Mintha kicsit megülte volna a gyomromat. Szinte egésznap égett a torkom és a gyomrom tőle. Feljött kicsit a savam és hányingerem volt. De kb. mintha megállt volna bent a levegő. Egyszóval borzalmasan éreztem magam egésznap ettől a szartól...

2021. febr. 10. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha méregteleníteni akarsz, akkor az a legjobb, ha nem mérgezed magad napi szinten. Ezzel megkönnyíted a méregtelenítő szervek munkáját, tehermentesíted őket.

Tehát tiszta étkezés (adalékanyagok, agyonfeldolgozott ételek kiiktatása, főzés egyszerű alapanyagokból), alkohol, üdítők kerülése, tiszta víz megfelelő mennyiségben. Ihatsz májvédő, emésztést segítő gyógyteákat is. Emellett stressz csökkentése, elegendő alvás éjszaka, meditáció, jóga, egyéb testmozgás is hasznos.

A zellerlé (és úgy általában a zöldségek leve) biztosan hasznos, de önmagában ettől ne várj csodát.

2021. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!