Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni próbálok de sehogysem...

Hízni próbálok de sehogysem sikerül. Valaki tud segíteni? (Fiatal lány vagyok)

Figyelt kérdés
Hízni próbálok de egyszerűen nem megy. Sokszor eszem egy nap es sokat is vacsorára tojást szoktam meg ilyeneket. Valami tipp hogy ragadjon rám pár kiló?

2021. febr. 12. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tojás egyáltalán nem kalóriadús. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan néz ki az étkezésed egy nap.
2021. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Szedjél B12 vitamint, segiteni fog pàr kilòt hizni!
2021. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha van felesleges pénzed vehetsz nagyon finom tömegnővelő táplálékkiegészítő szereket! Tudod amik a Scitech és Biotechben lehet kapni.

Nagyon finomak, nagyon édesek. Sőt a legtöbbben cukor mellett vannak érdekesebb dolgok is, mint a kreatin például!

Ha nem akarsz költeni egyél sok egyszerű cukrot!

Szőlőcukor, igyál limonádét.

Ezek egészen biztosan hatni fognak, csak vigyázni kell, mert ugye jelentősen megemelik az inzulin szintet, ami hosszútávon cukorbeteg lehetsz tőlük, de ha egy hónapig csinálod nem lehet vele gondod!


Ettől egészségesebb ha bonyolultabb cukrokat/szénhidrátokat eszel!

Fehér rizs, burgonya, zab, kukorica.

Ezek csak azért egészségesebbek, mert tovább tart a szervezetnek mire glukózt csinál belőle. Cserébe persze nem bírsz belőle annyit bevinni mint ha egyszerű cukrot zabálnál.


Hajrá aranyközépút? :)

2021. febr. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen magas vagy, hány kiló mennyit és mit eszel egy nap.


"Sokat eszem" - nem, nem eszel sokat, különben híznál.

2021. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb 165-170 centi vagyok és 43 kg. Reggelire általában 1 pohár tehet szoktam inni valami csokis kekszel. Ebédre mindig mást eszek de úgy szoktam hogy amikor már jól laktam akkor nem hagyom abba az evést hanem mindig tobbet eszek. Ebéd után mindig valami csoki. Nap közbe kekszeket szoktam enni vagy amit megkivanok vacsorara tojast vagy szendvicset szoktam zoldseggel majd megint egy kis csoki es meg joghurtot szokatam utana vagy valami gyumolcsot vagy chipset ha azt kivanom
2021. febr. 13. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Es mi lenne, ha minosegtelen etelek helyett normalisan etkeznel?
2021. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Es mit takar az hogy normalisan? Mit egyek akkor vagy mit csinaljak?
2021. febr. 13. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Magas kalóriatartalmú ételeket kell fogyasztanod. Ha nem tudod, hogy mik tartoznak ezek közé, akkor keress rá a neten. Ha ez nem opció, akkor dietetikus segíthet.
2021. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nem te vagy az aki még csak serdül és havonta ír higy ő hízni akar? Mert ha igen akkor ne félj, fogsz hízni. A tested még változik mert még növésven vagy. Nem vagy pattanásos a sok csoki miatt?

Igazából ha eszel sok zöldséget és gyümölcsöt akkor nincs baj. Túlenni magad meg njncs értelme, meg sok zsírosat se, mert akkor még epeköved is lehet ha hajlamos vagy rá.

2021. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes lenne kivizsgáltatnod, nincs-e pajzsmirigy túlműködésed, vagy valami felszívódási zavarod. 170 cm-hez 43 kiló valóban kevés, annyira nem eszel keveset. Azon kívül hogy nehezen hízol, van más tüneted? Hasmenés, hasfájás? Izzadás, alvászavar, hajhullás, bármi?
2021. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!