Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet Ariana Grande...

Hogy lehet Ariana Grande ennyire vékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy lehet Ariana Grande ennyire vékony? (Mondjuk most hízott egy kicsit)

Visszanézegettem pár 2016-os klipjét, és csontsovány. Étkezési zavara van/volt, vagy csak egészségesen táplálkozik?

Ugye ő több éve vegán, meg valami speciális diétát is követ... de akkor is, kint vannak a bordái, mellei sincsenek (és ugye ha sovány vagy, melleid sincsenek sok esetben), a kulccsontja is nagyon látszik.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. febr. 13. 15:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Arról már nem tudsz,hogy kell valamennyi zsír az emberre,hogy tárolni tudjon bizonyos vitaminokat,és azzal semmi egészségügyi problematikája nem lesz az embernek,ha van rajta pár kiló felesleg... Az a pár kg túlsúly nem túlsúly. Ugyanis nincs olyan,hogy perfekt. Lehetek én 180 cm 72kg,és izmos,de lehetek én 76kg,és akkor nekem fogyókúráznom kéne?
2021. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

31

A túlsúly azért túlsúly, mert nem tartozik az egészséges testzsírszázalékba. Nem véletlenül hívják feleslegnek: nincs haszna, nincs előnye, csak hátránya. Ha elolvastad volna a cikket, amit küldtem, akkor már értenéd (bár regisztrálnod is kell hozzá).

2021. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Annak a pár kilónak akkora hátránya van,hogy hihetetlen,nem fog úgy kinézni egy nő hasa,mint egy behorpadt aluminium lemez,és mellesleg pár éven belül szívrohama lesz a sok túlsúly miatt. Nincs annak semmiféle hátránya. A +40kilónak van hátránya,nem a pár kilónak. Nem mondható,hogy hátránya van egy kevés túlsúlynak.
2021. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33

Mint említettem, bölcsebb lett volna utánaolvasnod, mert a jelenlegi tudományos álláspont nem ezt állítja.

2021. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Neked viszont a sok rossz tulajdonság mellett sok hátrányod is van. Vitázz magaddal. Jó csontozást,meg jó ítélkezést,meg mindent.
2021. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Én egész eddigi életemben vékony voltam, akárhogy mozogtam, ettem stb. A "trükk": egy magas, vékony apa és egy hozzá hasonló anya. Akár kétpofára toltam a zsíros, édes dolgokat, akár évekig vegán étrend, a tömegemben nem volt semmi elmozdulás. Pedig én örültem volna még pár kilónak.
2021. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Mikbe vannak itt...

Az köszönöm az értelmes válaszokat!

2021. febr. 14. 19:12
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!