Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet Ariana Grande...

Hogy lehet Ariana Grande ennyire vékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy lehet Ariana Grande ennyire vékony? (Mondjuk most hízott egy kicsit)

Visszanézegettem pár 2016-os klipjét, és csontsovány. Étkezési zavara van/volt, vagy csak egészségesen táplálkozik?

Ugye ő több éve vegán, meg valami speciális diétát is követ... de akkor is, kint vannak a bordái, mellei sincsenek (és ugye ha sovány vagy, melleid sincsenek sok esetben), a kulccsontja is nagyon látszik.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. febr. 13. 15:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

20

[link]

Attól, hogy nem értenek egyet velem az emberek, még nem lesz igazuk. :P

Bár a válaszhasznossági arányom 72%, szóval ezt is megcáfolnám.

2021. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
De ez nem jelenti azt,hogy a többi kérdéshez nem írtál baromságot,és hogy azoktól a megnyílvánulásaidtól te másabb vagy,mert pont az vagy,amiket leírtál máshol,meg itt is. Nézz rá mennyire reális az első válaszod. Valami undorító,és még nem is igaz.
2021. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Persze,bújj csak ilyen szövegek mögé,mert muszáj valahogy kitöltened ezt az üzenetet egy olyan dologgal,amire azt hiszed,hogy mindenki nem tudja,de úgy adod elő,mintha ez csak rád vonatkozna...Eszem megáll.
2021. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Tessék érvelni okosabb módon, csókolom! :)
2021. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Hajlandó vagyok alátámasztani az állításomat hivatalos forrással:

[link]

2021. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Szóval mindenkinek olyan csontnak kell kinéznie,mint ő. Tehát pl az összes nő a földön,akinek a testsúlya egészséges,és van rajta pl plusz öt kiló,az már undorító,úgy néz ki mint egy bálna,stb. Tehát mindenkinek ilyennek kéne lennie. Te beteg vagy.
2021. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem érdekel amúgy már amit magyarázol,nem nézem meg a cuccost amit küldesz,mert semmi kedvem hozzá. A barátnőd biztos szerencsés. Ariana Grande róla lett gondolom mintázva.
2021. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

26

Én azt mondtam, hogy 5 kiló túlsúly egészségtelen, amit alá is támasztottam. Felőlem bejöhetnek neked a túlsúlyos lányok, az már egyéni preferencia kérdése, de attól még nem lesz valaki egészséges.

27

Ignoráld csak, sokkal könnyebb eltekinteni a tényektől, igaz?

Szerintem a csajom sokkal jobban néz ki, mint Ariana, de ezt sem jelenthetem ki objektíven.

2021. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%
+5 kiló az mióta óriási nagy túlsúly te szerencsétlen? Milyen tényektől?Amiket te állítasz,azok a tények? Fábri megkeresett már?
2021. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Senki sem említette, hogy óriási túlsúly. Bizonyítsd, hogy ezt mondtam. Pont ez a lényeg: nincs olyan, hogy egészséges túlsúly.
2021. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!