Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettem virslit reggel, de már...

Ettem virslit reggel, de már nagyon úgy érzem nem kellett volna, émelygek roszul vagyok, rá sem bírok nézni ételekre, mit tegyek?, Mert enni viszont kell?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Lejárt a virsli? Van valamilyen betegséged? Mennyit ettél? Hogy volt elkészítve? Életkor, nem, testsúly?

Egyébként vagy próbálj lefeküdni és pihenni, vagy hánytasd meg magad, esetleg valami emésztést segítő dolgot vegyél be

2021. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A virslinek semmi baja. Ez covid tünet.
2021. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13:06 komolyan?
2021. febr. 28. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Vannak a covidnak ilyen tünetei. Hányinger, ételundor, gyengeség,, hasmenés, hasfájás stb. Ha nem volt romlott a virsli, akkor covid is simán lehet.
2021. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Kezdem azt hiszi, hogy mindent ráfognak a covidra, csak hogy úgy tűnjön, sok a beteg😅Rossz virslit eszel - covid. Nice.
2021. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!