Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egyik barátom eléggé...

Az egyik barátom eléggé meghízott a karantén alatt, amit megemlítettem neki és kicsit megsértődött. Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Előtte elég vékony, szálkás testalkata volt, és rendszeresen úszott, de ezt most abbahagyta. Egyébként 18 éves fiú.

2021. márc. 6. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan besértődnek erre az emberek? Én is felszedtem 10 kilót, meg is jegyzik a haverok, de hát tudok arról, hogy meghíztam. Nem lepődök meg, nem új hír. :D
2021. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Kérte, hogy segíts? Nem hinném.. Akkor meg ne üsd bele az orrod más dolgába!
2021. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
#2esnek teljesen igaza van
2021. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
azt lehet esetleg tudni hogy hány kilóról hány kilóra hízott?
2021. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Mondd meg neki, hogy menjen el futni, esetleg kicsit erősítsék otthon.
2021. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is meghájasodott a pocakom, és szóvá is teszik, meg hülyéskedésből fogdossák, de ezen megsértődni hülyeség


19F

2021. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele futni, távolságtartással.
2021. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindegy hogy említetted neki. Azért ha viccelődve akkor nem gondolom h volt értelme megsértődni. De meg az is lehet hogy csak kicsit húzza a száját de am azért nem vette ő sem véresen komolyan.

Mennyit hízott? Ha tényleg nagyon sokat akkor lehet érzékenyen érinti

2021. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Egy pizzának biztos örülne. 2 hét alatt egyébként hogy lehet ekkorákat hízni?
2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nincs karantén, csak kijárási korlátozás. Karantén csak annak van, aki külföldről jött haza, vagy pozitív a tesztje, ezért legalább 10 napig otthon kell maradnia, és addig nem hagyhatja el a lakását.

A kérdésre válaszolva: a sértődése attól függően jogos, hogy tálaltad neki. Ha mondjuk úgy mondtad, hogy nagyon jó bőrben van, úgy nem bántó, de ha azt mondtad, hogy milyen dagadt lett, azért az sértő.

2021. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!