Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egyik barátom eléggé...

Az egyik barátom eléggé meghízott a karantén alatt, amit megemlítettem neki és kicsit megsértődött. Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Előtte elég vékony, szálkás testalkata volt, és rendszeresen úszott, de ezt most abbahagyta. Egyébként 18 éves fiú.

2021. márc. 6. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Na barátok vagytok még? Gondolom már nem, jól is tette hogy meg utált téged
2021. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem minden háztartásban kezelik a hízást normálisan, nálunk apai ágon kb tragédia volt vagy a röhej tárgya.


A meghízás megjegyzése annyit jelentett, hogy túl lusta voltál ahhoz, hogy odafigyelj magadra és szégyelld magad.


Én egyetemista koromban kb ezért sem mentem a családi összejövetelekre, ha feljött rám a súlyfelesleg. A fenének kellett, hogy fogdossák meg bökdössék a hájamat meg vigyorogjanak közben.


Különben sincs értelme kimondani, hogy meghíztál.


Van tükröm és mérlegem...

2021. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!