Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szájpadív helyett van valami...

Szájpadív helyett van valami más opció arra hogy kitágítsák fogsoromat??? A szájpadívet mennyi idő alatt lehet megszokni? A nyelvre van valami szájvíz hogy ne fájjon annyira??

Figyelt kérdés
Nemrég tették fel a fogszabályzómat és tettek az örlő fogaimra szájpadívet, de nagyon rossz már fennt van egy hónapja de nem tudok beszélni, enni, meg megvágta a nyelvemet. Es azon gondolkodom hogy levetessem vagy ne. Illetve a fenti kérdések még

#fogszabályzó #szájpadlás ív #szájpadív #Fogsor szélesítő #Fogszabályzó tágító #Fogsor tágító
2021. márc. 7. 09:12
 1/2 anonim válasza:
Egy idő után meg fogod szokni. Nekem állkapocsrepesztésem volt, most fogszabályzó és éjjeli kütyü... nem a legkellemesebb, de várj még vele egy kicsit, a szád nyálkahártyája egy idő után hozzászokik majd. Előfordul, hogy bizonyos helyeken ezután is vágja majd a szádat, nekem is olyan egy helyen, ilyenkor az orvostól kapott átlátszó orvosi viaszt ráteszem a fogszabályzó azon részére ami vág. (Kajánál vedd le a viaszt). Neked is kapnod kellet, erős, de jó illata van kis csíkokban van dobozban.
2021. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is repesztesem volt+ utana fél évig hyrax. Utaltam rendesen, de most már olyan jó érzés, hogy kibírtam. Ha már egy hónapja fent van, csak kibírod még nem? Meddig tervezik, hogy fent marad?
2021. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!