Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szedjek fel kb. 5kg-t,...

Hogyan szedjek fel kb. 5kg-t, ha nehezen megy a hízás, de fontos? (több lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

2019 márciusában adtam legelőször vért egy sulis véradáson. Akkor még épp megvoltam 51kg, úgyhogy bár kicsit gondolkozott a meghívott orvos, azt mondta, egye fene, ez már jó, szóval engedett vért adni. Nem is volt belőle semmi probléma, szépen lement a vér, sőt olyan jól éreztem magam utána (frissnek, stb.), érdekes érzés volt.


Utána még azon a nyáron próbálkoztam menni egy mentőszolgálat által szervezett véradásra, na ott már hazaküldtek, mert az 50 is ráfogással volt csak meg.

Nem hiszem, hogy bármi összefüggés lenne a kettő között, viszont azóta sem tudok 50 felé menni, általában 49 vagyok, pedig 2 éve még méregettem 53 kilókat is.


Szeretnék megint vért adni és kicsit jobb formába kerülni magam miatt is (169-170 cm vagyok).


Eddzek vagy egyek sokat, vagy hogyan legyen nagyobb a tömegem? (tudom, hogy a kettőt kéne valahogy összehangolni, de abszolút nem értek ezekhez a dolgokhoz. Ha utána is olvasok, félek, hogy valamit elrontok és teljesen eredménytelen lesz a belefektetett munka)


Köszönöm szépen előre is a tanácsokat!



2021. márc. 11. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mutass egy egészalakos képet magadról.
2021. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lemaradt:


[link]


Esetleg ez alkalmazható ilyen célból is? Egy kérdés alatt láttam, elég részletesnek tűnik.

2021. márc. 11. 10:38
 3/8 A kérdező kommentje:
1# Sajnálom, lehet segítene, de nem szeretek képet feltölteni magamról az internetre, köszönöm, ha megérted.
2021. márc. 11. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
A facebookon van hízni vágyók csoportja, ott sok ötlet van
2021. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös! Körülnézek.
2021. márc. 11. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én eleve a véradással sem értek egyet, meg a szervátültetéssel.
2021. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hol voltál, nekem simán levették mérés nélkül is.


Voltam max 47 kg., de ki nem szrta le. Semmi bajom nem volt utána, nem a súlytól függ.


Sok 140+ cm magas nő pl el sem éri az 50 kg-t, akkor pl műtétet sem végeznek el rajta?

Le kéne akadni a súly-témáról, mert nem az a lényeg.

2021. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fősulin egyik évben sem tudtam adni, minden évben megmértek és azon a mérlegen 49 voltam. Nem engedték. Van ilyen is....
2021. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!