Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik tömegnövelő a legjobb?

Melyik tömegnövelő a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok igazából már kinéztem most egyet a "True Gain tömegnövelő - GymBeam" ha volt valakinek tapasztalata vele kérem írja le:D De arra is kíváncsi vagyok, hogy nektek mi volt a leghasznosabb vagy melyik márka vagy termék a kedvencek.


A Válaszokat előre is köszönöm! 😁



2021. márc. 11. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Banán, tojásfehérje, zsíros tej, méz kombós turmix. Valószínűleg ez a legolcsóbb és legjobb. Ha mindenképpen venni szeretnél, akkor Scitectől vásárolnék.
2021. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen vásárolni szeretnék, csak nekem sok fehérje és szénhidrát kell, és össze számoltam hogy fél kiló rizst 15db tükörtojás és 0.21kg földi mogyorót kellene megennem naponta, hogy ezt elérjem, persze ezt más ételekkel is be lehet vinni de nem tudom, hogy olcsóbb-e hiszen naponta venni banánt lehet drága mert mondjuk, hogy 1kg 500Ft az kb 10 darab és még ugye többet kell bele raknom mint egy szóval egy 5kg banán kelleni fog egy hónapban ami 2500Ft(nem sok) de ez csak az egyik össze tevő ami szerintem még olcsó is.😅
2021. márc. 12. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!