Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sovány lisztérzékenyek, ti...

Sovány lisztérzékenyek, ti meghíztatok a diéta után?

Figyelt kérdés

Mennyi idővel a diéta kezdete után híztatok meg?

Én nagyon szeretnék már hízni, annyira sovány vagyok, de még nem biztos a lisztérzékenységem.


2010. aug. 18. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem lisztérzékeny vagyok, csak velük dolgozom. Először is: amíg nem biztos a diagnózis, nem szabad elkezdeni a diétát. Változó, ki mennyire és mennyi idő után hízik a diétával, attól függ, hány éves, milyen tünetei vannak, milyen állapotban vannak a bélbolyhok, stb, stb.
2010. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha édesanyámnál diagnosztizálták a lisztérzékenységet, akkor aggódhatok? Az előző hozzászólótól kérdezném?
2010. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, 2 éve derült ki a betegségem, de a tünetek már sokkal előtte megvoltak. Azt hittük, azért vagyok sovány, de nem. Visszahíztam azt a 2kg-t, amit lefogytam előtte, ez dekával se több azóta sem. Kiderült, hogy ez örökletes dolog nálam. 170cm vagyok és max. 50kg
2010. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem nemrég derült ki hogy iesztérzékeny vagyok, egyből ezvolt a gyanú, szóval nekem nemvolt fogyás a tüneteim között,épp ellenkezőleg amióta tartom a gluténmentes diétát azóta fogytam 2kg-ot(kb 3hét alatt)
2012. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!