Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet büdöset púzni?

Mitől lehet büdöset púzni?

Figyelt kérdés
Azokat a kajákat vagy módszereket soroljátok fel amitől hatalmasat és büdöset lehet pukkantani
2010. aug. 19. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tojástól, sok ként tartalmaz, ezutén olyan büdöset fingassz, mint a kénköves pokol.
2010. aug. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én úgy vettem észre, hogy a szilvától is lehet....no meg a káposzta, karalábé, karfiol, bab

A versikét én meg így ismerem :

A nagy fingnak szaga sincs, de a csendes rettenetes :D

2010. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lecsóóóó,Lencsefőzelék, káposzta, baba, ......

De nálunk FINGÁSNAK mondják

2010. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
májkrémes kenyér paprikával :D
2012. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hüvelyesektől lehet fingani, de az nem lesz annyira büdös, mert kevés kéntartalmú protein van bennük. tolni kell mellé tojást is néhányat.
2012. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Fingkirály ***** válasza:

Mint sokan írták, tojás. A hüvelyesek sok gázt képeznek, de az csak hangos, nem büdös :)


De amúgy bármilyen nehezebb húsféle is igen jót produkál, marha- vagy birkapörkölt tuti :) A húsok mivel lassabban emésztődnek, konkrétan megrothadnak a gyomorban-bélrendszerben. Ezért van, hogy az egész élővilágban a legbüdösebbeket a macskafélék fingják (ők CSAK húst hajlandók enni), képzelj el egy jóféle tigrispút bele az arcodba :)

2014. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szolovjov ***** válasza:
A csicseriborsótól. Rengeteget és büdöset. Imádok fingani, de megfogadtam hogy csicseriborsót többet nem csáhelek, mert ez már nekem is sok.
2023. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!