Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? (többi lent)

Hogyan tudnék hízni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vékony testalkatom van, de balszerencsémre nem a csinos vékony típus vagyok, hanem inkább a majdnem anorexiás. Nincs semmilyen egészségügyi problémám. Nem voltam a mostaninál se vékonyabb, se teltebb. Igyekszem egészségesen táplálkozni, rendszeresen eszek, szinte mindenevő vagyok. Egyedül a gyorskajákat nem szeretem, kérlek a mekit senki se ajánlja, hízni szeretnék, de azt egészséges módon.

Tényleg nem tudom mit kezdjek magammal és nagyon bánt ha megkérdezik, hogy eszek-e rendesen, mert tényleg nem sanyargatom magam és egyébként szeretek enni.

Azt is utálom, hogy nem tudom megvenni azokat a nadrágokat amiket szeretnék, mert túgy nagy a dereka és nagyon hülyén áll rajtam.

Valaki aki volt hasonló helyzetben és sikerült néhány kilót felszednie tudna tanácsot adni?

Szeretnék elkezdeni edzeni, hogy legyen rajtam egy kis izom is, de itt se tudom, hogy hogyan kezdjem el, mert félek, hogy így csak fogynék. Esetleg ha van valakinek az edzéssel kapcsolatos tanácsa azt is szívesen fogadom.



2021. márc. 28. 22:27
 1/2 SSzabcsikaa ***** válasza:
63%

Szia.

Én nyáron negyven kg voltam. Most meg 47-48kg.

Én azt tudom neked ajánlani hogyha edzel és sokat eszel akkor hizni fogsz. Nekem ez bevált. Nem veszithetsz sokat próbáld meg. Egyébként én is féltem, hogy még fogyni fogok, de ha rendszereseen eszel és edzel akkor sok eséllyel sikerülni fog. Remélem seggitettem.;D

2021. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Edzéstől nem fogsz fogyni jó étrend mellett.


Javaslom keress fel egy személyi edzőt aki étrendet is összeállít neked. Ő elmagyarázza neked mennyit mozogj és miből mennyit egyél, hogy elérd a célod.


Olyat keress aki ezzel foglalkozik, ne olyat aki 1 évig lejárt a terembe és hirtelen személyi edző lett belőle.

2021. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!